Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Навчальний центр VEKA Professional провів тренінг для представників ТМ "ВікноПлюс"

11 Листопада 2016

Нещодавно ТМ "ВікноПлюс", партнер VEKA Україна, та навчальний центр VEKA Professional провели тренінгову програму на Закарпатті, у мальовничому туристичному комплекс "Ерней Лаз" в селищі Шаян. Основною темою тренінгу були "Шаблони діалогів мистецтва продажів для менеджерів роздрібних салонів і для активних менеджерів на об'єктах", в якості спікера виступила керівник Навчального центру VEKA Professional Оксана Царалунга.

У тренінгу взяли участь офіційні партнери і менеджери ТМ "ВікноПлюс", які працюють в Закарпатській області. Також у рамках зустрічі було презентовано новий каталог дверей від ТМ "ВікноПлюс" та новий номер корпоративного видання "VEKA Professional № 7".

Оксана Царалунга продемонструвала, як можна на практиці використовувати матеріали, опубліковані в новому номері: скрипт продажів або "мовні модулі", приклади правильної побудови бесіди в тій чи іншій ситуації. "На сьогоднішній день на українському ринку СПК представлений широкий асортимент продукції, тому ми підходимо до кожного клієнта індивідуально, з урахуванням його потреб і побажань", - зазначила керівник Навчального центру.

Навчальний центр VEKA Professional провів тренінг для представників ТМ

Другий день був присвячений практичним заняттям - учасники тренінгу застосовували напрацьовані скрипти, "перевтілюючись" в ролі менеджера і клієнта. Оксана Царалунга виправляла помилки, демонструючи, як ефективно з емоційним підходом можна подати будь-яке рішення. Наприклад, класичний варіант білого вікна можна уявити по-новому, підкресливши за рахунок додаткових елементів або фурнітури його оригінальність.

Після основної програми тренінгу його учасники мали можливість поставити питання, обмінятися набутим досвідом та особистими напрацюваннями в області продажів.

Навчальний центр VEKA Professional провів тренінг для представників ТМ

На завершення зустрічі присутні подякували Оксані Анатоліївні не тільки за плідно проведені два дні тренінгів, але і за той позитив, який вона традиційно дарує слухачам своїх семінарів.