Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Компанія GoodWin підбила підсумки благодійної акції "Тепле віконце"

18 Листопада 2014

Компанія GoodWin, партнер VEKA Ukraine, підбила підсумки благодійної акції "Тепле віконце". Акція стартувала 15 травня 2014 і проводилася для вихованців дитячих будинків, шкіл і дитячих медичних установ у Харкові і Харківській області. Метою акції став збір коштів на заміну старих вікон і дверей, а також на придбання дитячих продуктів харчування для цих установ.

Головними завданнями акції, поряд з матеріальною допомогою, стала і моральна підтримка дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах, та залучення партнерів компанії GoodWin до цього проекту.

Компанія GoodWin підбила підсумки благодійної акції "Тепле віконце"

За умовами акції за період її проведення з кожної проданої конструкції компанія GoodWin перерахувала для благодійного проекту "Тепле віконце" по 10 грн. Завдяки зібраним коштам та активній участі партнерів компанії GoodWin вдалося допомогти: Харківському обласному будинку дитини №1; Харківському дитячому садку №55; Спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-III ступенів № 7 для дітей з важкими порушеннями мови і Харківському військовому госпіталю, а також трьом установам в Харківській області: Золочівському дитячому будинку змішаного типу, Курязькій виховній колонії та Комсомольській гімназії № 2. Крім того, вікна і балконні двері були встановлені у Слов'янську - пологовому будинку і дитячому садку "Оленка", а також в Краматорському дитячому садку №88 "Катюша".