Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Кривий Ріг

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Кривому РозіДе купити металопластикові вікна в Кривому Розі: рекомендації з вибору вікон від галузевих експертів VEKA

Вибір пластикових вікон — відповідальне завдання, адже від їхньої функціональності та якості буде залежати, наскільки в оселі буде тепло, комфортно і тихо. Читайте далі рекомендації фахівців, як вибрати і купити пластикові вікна в Кривому Розі: на що звернути увагу і як підібрати профіль і склопакет під свої потреби.

Переваги пластикових вікон з профілю VEKA

Іноді люди не поспішають замінювати старі вікна — здається, що вони ще слугуватимуть довго і ставити нові нема чого. Однак у сучасних пластикових вікон є ряд вагомих переваг:

  • Висока теплоізоляція. Хороші вікна допомагають підтримувати в приміщенні оптимальну температуру і скорочують витрати на опалення.
  • Звукоізоляція. Багатокамерний склопакет і замкнутий ущільнювач не пропускають вуличні шуми в приміщення.
  • Зовнішній вигляд. Рами виготовляються з кольорового ламінованого профілю, до них можна підібрати фурнітуру та інші декоративні елементи так, щоб вписати вікна до будь-якого інтер'єру. Навіть в традиційному дерев'яному будинку пластикові вікна будуть виглядати доречно і гармонійно.
  • Тривалий термін служби. Завдяки сучасним матеріалам і фурнітурі вікна прослужать десятки років. Пластик не боїться вологи і перепадів температур, петлі та фурнітура розраховані на тисячі циклів відкривань — варто один раз витратитися і не мати проблем з вікнами багато років.
  • Низька ціна. Купити вікна VEKA в Кривому Розі можна дешевше, ніж вікна з інших матеріалів. Це пов'язано з тим, що собівартість вікон з ПВХ-профілю нижча за конструкції з дерева або алюмінію, при цьому вони не поступаються їм за характеристиками.

Які пластикові вікна можна купити в Кривому Розі

Не всі пластикові вікна однакові — вони відрізняються конструкцією профілю, фурнітурою, склом. Комплектація вікон безпосередньо впливає на їхні характеристики і вартість. Вибирайте вікна, орієнтуючись на конкретні умови експлуатації.

Кількість стулок вибирайте так, щоб вікном було зручно користуватися. Більша кількість стулок — менший розмір кожної стулки. Частину вікна можна закрити глухим склінням; для підсобних приміщень в приватному будинку годяться повністю глухі вікна.

Спосіб відчинення стулок. Найпростіший механізм відчинення — поворотний, коли вікно відчиняється, наче двері. Також бувають відкидні стулки — вони відчиняються у вертикальній площині, і поворотно-відкидні, які можуть і прочинятися, і відкидатися.

Ще один варіант — розсувні стулки: вони не відчиняються, а зсуваються вбік, що економить місце і може бути корисно в тісних приміщеннях, наприклад, на невеликому балконі або лоджії.

Кількість камер. Порожні простори в профілі і склопакеті називаються камерами. Повітря, що знаходиться в них, є добрим тепло- та звукоізолятором. У ПВХ-профілі буває від 3 до 7 камер — чим більше їх, тим профіль ширший, і тим кращі його характеристики. Крім того, широкий профіль підходить для установки широких енергоефективних склопакетів. В цілому для склопакетів працюють ті ж закономірності: чим ширший склопакет, тим краща його звуко- і теплоізоляція.

Призначення. З ПВХ-профілю, крім звичайних вікон, виготовляються двері, в тому числі міжкімнатні, і можливі різні види скління — для терас, балконів, лоджій та ін.

Додаткові особливості пластикових вікон

Стандартні пластикові вікна можна зробити ще надійнішими та захищенішими, якщо додати:

  • зламостійку фурнітуру;
  • ударостійкі склопакети;
  • вибрати широку профільну систему з додатковим контуром ущільнення для кращої тепло- і звукоізоляції;
  • сонцезахист — тоноване скло або жалюзі;
  • протимоскітну сітку від комах.

На що звертати увагу при виборі пластикових вікон в Кривому Розі

Спосіб відчинення віконних стулок. Поворотно-відкидні трохи дорожче, але зручніше — з ними простіше провітрювати.

Ущільнювач. Найкращий — штучний каучук, він не старішає й ефективно працює в широкому діапазоні температур.

Фірма-виробник. Вікна з ПВХ-профілю VEKA в Кривому Розі виготовляються відповідно до європейських і національних стандартів, на них надається гарантія.

Не знаєте, де купити пластикові вікна в Кривому Розі? Звертайтеся до менеджерів партнерів VEKA для отримання консультації та виклику замірника!