Київ

Головний офіс та завод

Журнал VEKA Professional

Корпоративне видання "VEKA Professional" — це ще один перетин контактів для комунікацій між VEKA і партнерами компанії.

На сторінках видання розміщуються авторські матеріали, новини, прес-релізи, методичні матеріали, технічні огляди, інтерв'ю з фахівцями віконної галузі та інша корисна і цікава інформація.

Всі власники iPhone та iPad можуть безкоштовно завантажити корпоративний журнал VEKA Professional.

Компанія VEKA почала випуск видання у паперовому вигляді ще у 2013 році. Попит у партнерів компанії, а також прагнення у всьому бути першими, стало вирішальним моментом для VEKA, щоб випустити електронну версію журналу для власників Apple-пристроїв. Інформація, яку всі охочі знайдуть у додатку, буде корисна для ведення бізнесу та розвитку у сфері світлопрозорих конструкцій.

Обмін досвідом, напрацюваннями та ідеями – база для налагодження та підтримки взаємовигідних відносин між виробником профілю і його переробниками. У наш час, коли все постійно змінюється, інформація та знання є тим базисом, на який варто спиратися бізнесу. Саме тому надання актуальних новин та інноваційних пропозицій у зручному форматі є одним із тих напрямків, яким VEKA приділяє особливу увагу. Політика "VEKA Professional" спрямована на висвітлення всіх аспектів розвитку галузі та компанії VEKA зокрема. На сторінках журналу розміщуються авторські матеріали, коментарі фахівців, новини, методичні матеріали, технічні огляди та багато іншого, що може знадобитися і бути цікавим для партнерів компанії і всіх, хто працює у віконній галузі.