Київ

Головний офіс та завод

Каталог VEKA

«Каталог VEKA» – офіційний додаток для планшетів від виробника профільних систем VEKA Україна.

  • Використовуйте всі можливості різноманітного індивідуального оформлення віконних і дверних конструкцій.
  • Підберіть вікно або двері, які підходять вашим запитам, за допомогою наших рекомендацій
  • Дізнайтеся, на які характеристики треба в першу чергу звертати увагу при виборі та замовленні вікна.

Ілюстрована інформаційна енциклопедія про можливості виготовлення і застосування ПВХ-конструкцій. Все розмаїття вікон і дверей для вашого будинку або офісу. Статті допоможуть Вам розібратися, як характеристики профільної системи впливають на енергозбереження, безпека та інші важливі споживчі властивості вікна.

Ілюстрації наочно продемонструють можливості індивідуального оформлення віконних і дверних конструкцій.

Всередині додатку ви знайдете:

  • Огляд різноманітних конструкцій для квартир, котеджів, офісів
  • Статті щодо вибору вікон і дверей з ПВХ
  • Довідник з профільних систем з кресленнями перетинів і можливістю 3D-перегляду
  • Інформацію про компанію VEKA

За допомогою безкоштовного додатка, яке в AppStore та Google Play, всі власники iPad і планшетів на Android 10.1 дюйма зможуть познайомитися з ілюстрованою енциклопедією про можливості виготовлення і застосування ПВХ-конструкцій. За допомогою програми можна підібрати вікно або двері для квартири, будинку або офісу, дізнатися, на які характеристики при виборі вікон варто звернути увагу, отримати додаткову інформацію про енергозбереження, безпеку та основні параметри якості віконних і дверних конструкцій. Всередині програми також розміщені огляди можливих варіантів світлопрозорих елементів, статті з вибору вікон, а також Довідник з профільних систем з кресленнями перетинів і можливістю 3D-перегляду. Новий продукт буде цікавий як приватним клієнтам, так і продавцям пластикових вікон, які отримують ефективний і зручний інструмент візуалізації основних особливостей і переваг вікон з профілю VEKA.

"Компанія VEKA не обмежує свій клієнтський сервіс виробництвом і постачанням ПВХ-профілів найвищої якості, - зазначає Комерційний директор VEKA Україна Андрій Таранушич. – У своїй діяльності ми намагаємося стежити за новими тенденціями та розробками і ефективно їх впроваджувати. Зараз, коли цифрові технології все інтенсивніше входять в наше життя, необхідно надавати інформацію для покупця в такому вигляді, в якому йому це було б максимально зручно. Програми для планшетів – саме те, що потрібно сучасному споживачеві, менеджеру і клієнту, щоб швидко і якісно отримати необхідну інформацію при виборі вікон і дверей".

Новий додаток від компанії VEKA наочно демонструє переваги пластикових вікон VEKA, допомагаючи споживачам зорієнтуватися у непростому питанні вибору вікон та дверей, а продавцям вікон – показати переваги своєї продукції більш наочно.