Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Мелітополь

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Мелітополі

Натисніть, щоб відкрити карту


Як купити металопластикові вікна в Мелітополі

Поміняти вікна в Мелітополі можна всього за кілька днів. Для цього потрібно звернутися до одного з партнерів компанії VEKA, викликати замірника, зачекати на виготовлення вікон, ще кілька годин займе монтаж. А ось вибрати з безлічі варіантів ті самі вікна, які будуть радувати довгий час і повністю влаштовувати вас — складніше.

Переваги пластикових вікон

Одна з переваг вікон ПВХ — це їхній зовнішній вигляд. Можна виготовити вікно будь-якого розміру і будь-якої форми, залишити його білим або оздобити ламінуванням в колір дерева, прикрасити декоративними елементами.

Якщо у вас досі стоять старі дерев'яні вікна, то ви знаєте, наскільки прохолодно може бути взимку в Мелітополі в будинку. Витративши один день на встановлення пластикових вікон з їхньою бездоганною теплоізоляцією, ви назавжди забудете про необхідність мати домашній светр.

За вікном знаходиться галаслива дитяча площадка? Або проходить автомагістраль? Металопластикові вікна в будь-якому варіанті мають гарну звукоізоляцію, але її можна покращити, встановивши антирезонансні шумопоглинаючі склопакети.

Варіанти вікон

Пластикові вікна в Мелітополі виготовляються під конкретні запити замовника. Спочатку визначіться зі стулками, вони можуть бути:

  • глухими;
  • поворотними;
  • поворотно-відкидними — такі варіанти зручні для провітрювання;
  • розсувними — використовуються для економії простору.

Який з видів стулок вибрати залежить від того, в якому приміщенні будуть встановлені вікна і які функції, крім провітрювання, від них потрібні.

Ціна на металопластикові вікна в Мелітополі залежить також від комплектації. Можна додатково замовити тонування склопакетів, дитячі замки, зламостійкі запори, пристрій мікропровітрювання, москітні сітки і ін.

На що звернути увагу при виборі металопластикових вікон

Перш ніж купити вікна в Мелітополі, дізнайтеся все про їхні можливості. Зателефонуйте до контакт-центру VEKA і отримайте детальну консультацію. Це допоможе вам з першого разу вибрати оптимальний варіант. Пам'ятайте, що термін служби металопластикових вікон понад півстоліття, і ви ставите вікна надовго.

Зверніть увагу на такі характеристики, як:

  • клас міцності профілю — для житлових приміщень допустимий тільки А;
  • кількість камер в склопакеті;
  • якість фурнітури;
  • декоративне оздоблення;
  • умови гарантійного обслуговування.

Як вже говорилося вище, ціни на вікна в Мелітополі залежать від конфігурації вікна. Найдешевшим буде глухе вікно з одинарним склінням, воно годиться тільки для встановлення в неопалюваних підсобних приміщеннях.

Замовити металопластикові вікна в Мелітополі

Партнери компанії VEKA в Мелітополі пропонують широкий асортимент виробів з ПВХ-профілю: металопластикові вікна, пластикові двері, портали і прозорі перегородки, скління балконів і лоджій та ін.

Залишіть заявку на сайті — фахівець компанії зв'яжеться з вами, відповість на питання, допоможе зробити вибір, розрахує вартість і оформить замовлення.