Конотоп

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в КонотопіДе купити пластикові вікна в Конотопі: рекомендації від експертів VEKA

Пластикові вікна користуються заслуженою популярністю в Конотопі, втім, як і скрізь. Невисока вартість і функціональність — ось те, що вигідно відрізняє вікна з ПВХ-профілю від аналогів з інших матеріалів.

Переваги вікон із ПВХ

Металопластикові вікна поєднують в собі кілька важливих переваг:

  • відмінну теплоізоляцію — завдяки багатокамерним профілю і склопакету;
  • ефективний захист від шуму — особливо з використанням антирезонансних склопакетів; 
  • привабливий і стильний зовнішній вигляд — покупець може вибрати вікно традиційного білого кольору або кольорову ламінацію;
  • невибагливість в експлуатації — ПВХ-профіль зберігає первинний зовнішній вигляд протягом всього терміну служби;
  • довговічність — пластикові вікна можуть служити до 50 і більше років.

Ще одна важлива перевага пластикових вікон — широкий вибір опцій, що допомагають підібрати вікно з оптимальними функціями для будь-якого приміщення.

Варіанти комплектації вікон для різних випадків

Якщо ви збираєтеся купити вікна в Конотопі і обмірковуєте їхню можливу конфігурацію, виходьте з того, в яких приміщеннях вони будуть встановлюватися і які завдання повинні вирішувати. Ось кілька рекомендацій.

Вікно може виготовлятися з різною кількістю стулок і способом їхнього відчинення. Стулки можуть бути:

  • глухі;
  • розпашні, в тому числі відкидні і поворотно-відкидні;
  • розсувні.

У підсобних приміщеннях можна встановити вікна, що не відчиняються; розсувне скління найчастіше використовується там, де для відчинення розпашних стулок немає місця; відкидні стулки зручні для провітрювання.

Склопакет для квартири або для будинку постійного проживання повинен бути двокамерним. Для неопалюваних приміщень можна використовувати вікна з одинарним склом.

Якщо вікна виходять на гучну вулицю, для кращої звукоізоляції фахівці VEKA рекомендують антирезонансні склопакети.

Фурнітура забезпечує функціональність і зручність користування вікном. Пристрій для мікропровітрювання і поворотно-відкидний механізм не обов'язково встановлювати на всі стулки, тільки на ті, що будуть використовуватися для провітрювання приміщення. На вікна в дитячих кімнатах слід встановити ручки з замками.

Ціна на пластикові вікна в Конотопі залежить від обраної комплектації вікна. Звертайтеся до партнерів компанії VEKA — вони нададуть вам всю інформацію, розрахують вартість замовлення, оформлять доставку та встановлення.