Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Кременець

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Кременці

Натисніть, щоб відкрити карту


Металопластикові вікна в місті Кременець від VEKA

Функціональні, надійні, відповідають міжнародним і національним стандартам якості.

Широкий вибір профільних систем і фурнітури дозволяє підібрати вікна, а також будь-які інші світлопрозорі конструкції для багатоквартирних і приватних будинків. Скління балкона або лоджії, панорамні розсувні двері, прозорі перегородки — у всіх цих випадках металопластиковий профіль VEKA стане відмінним вибором.

Як правильно вибрати вікна

Головні переваги пластикових вікон — універсальність і величезний вибір конфігурацій і комплектацій. Завдяки цьому вікна з ПВХ можуть встановлюватися в будь-яких житлових приміщеннях, як в міських квартирах, так і в заміських будинках.

При виборі вікон керуються їх призначенням: для кожного випадку комплектацію і конфігурацію вікна можна підібрати індивідуально.

  1. Виберіть профільну систему. Вони розрізняються не тільки зовні, але й теплоізоляційними та шумозахисними характеристиками.
  2. Виберіть склопакет. Відповідно до чинних норм у вікнах житлових будинків повинні встановлюватися двокамерні склопакети. Для скління балконів, лоджій і неопалюваних приміщень допускається використовувати однокамерний склопакет або просте холодне скління. Зверніть увагу, що ви можете замовити антирезонансні склопакети з підвищеними шумозахисними характеристиками та енергоефективні склопакети.
  3. Виберіть бажаний розмір стулок і їх кількість, подумайте про те, як вони будуть відкриватися. За вашим бажанням стулки можна виготовити, щоб вони відчинялись в середину, поворотно-відкидними або зсувними.
  4. Виберіть фурнітуру. У неї входять механізми відкривання і віконні ручки. Для вікон заміських будинків і для квартир на перших поверхах рекомендується вибирати протизламну фурнітуру.
  5. Виберіть зовнішній вигляд вікон. Крім традиційного білого кольору вікна можна виготовити з ламінованого профілю різних кольорів. Ламінація також може імітувати фактуру і малюнок різних порід деревини або метал. Колір віконних рам з боку фасаду і з боку приміщення може бути різним. Для більшої декоративності на вікна встановлюють шпроси.
  6. Виберіть аксесуари та додаткове обладнання: сітки від комах, дитячі замки, жалюзі та т.п.

Які вікна краще — на що звернути увагу

Найкраще вікно те, яке підібрано для установки та використання в конкретному місці. Таке вікно має гарний вигляд на фасаді та в інтер'єрі, зручно у використанні та створює в кімнаті комфорт.

Вікна — не та річ, яку часто змінюють. Термін служби вікон обчислюється десятками років, при правильній експлуатації характеристики вікон практично не погіршуються з часом. Ось чому варто витратити час і підійти до вибору вікон виважено.

Пам'ятайте, однак, що неправильний монтаж може зіпсувати навіть найчудовіші вікна. І мова навіть не про те, що вікна не зможуть продемонструвати свої теплозахисні та шумоізоляційні властивості — неправильна установка може привести до деформації вікна та руйнування склопакета. Ось чому вибрати кваліфікованого установника вікон так само важливо, як і замовити виготовлення вікна з якісного ПВХ профілю.

Найкраще доручити виготовлення і монтаж вікон однієї компанії — в цьому випадку ви отримуєте гарантію як на саме вікно, так і на його установку. Якщо протягом гарантійного терміну з вікном виникнуть проблеми, вам не доведеться з'ясовувати, чи стосуються вони виробничого браку або викликані порушеннями в технології монтажу.

Якої комплектації вікна можна купити в Кременці

Партнер VEKA в вашому місті виготовляє вікна з усіх профільних систем, наявних сьогодні в асортименті компанії — будь-які комплектації доступні для замовлення.

Де купити вікна VEKA в Кременці

  • ТОВ «ВІКНОПРОМ»

Заявку на зворотний дзвінок або на замір можна залишити прямо на сайті.