Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Ковель

Головний офіс та завод

По указанному адресу не найдено офисов продаж VEKA, ближайшие в населенном пункте: Володимир

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна у Володимирі-Волинському

Металопластикові вікна у Володимирі-Волинському від VEKA

Надійні та безпечні вікна з ПВХ-профілю VEKA допоможуть створити в будинку комфортний температурний режим, забезпечать хороше природне освітлення і при цьому прослужать довгі роки. Вони виготовляються за європейськими стандартами, мають високу звуко- і теплоізоляцією, розраховані більш ніж на 40 років експлуатації. Купити вікна у Володимирі-Волинському можна у партнерів компанії VEKA.

Склад пластикового вікна

Основні елементи євровікна:

  • рама і стулки, виготовлені з ПВХ профілю;
  • одно- або двокамерний склопакет (для неопалюваних приміщень використовують одинарне скління);
  • фурнітура, що містить петлі, запірні механізми, ручки та замки;
  • додаткові аксесуари та пристрої: сітки від комах, жалюзі, пристрої для мікропровітрювання та ін.

Як вибрати ПВХ-вікна

Для виготовлення євровікон використовуються різні профільні системи, що відрізняються зовнішнім виглядом і характеристиками. Склопакети також можуть використовуватися різні. Плануючи купити вікна у Володимирі-Волинському, враховуйте будівельні норми по звуко- і теплоізоляції, призначення приміщення, місце розташування будівлі.

У Волинській області холодні зими — щоб зберегти тепло і скоротити витрати на опалення, віддавайте перевагу євровікнам з профільних систем товщиною не менше 70 мм, в які можна встановлювати широкі енергоефективні склопакети.

Для скління типових квартир рекомендується використовувати профіль VEKA Proline. У приватних будинках встановлюють вікна з профілю з високими теплоізоляційними характеристиками - Artline або Softline 82. Спеціально для котеджів з панорамними вікнами розроблений профіль VEKAMOTION.

Хочете засклити балкон або дачу? - Зверніть увагу на пʼятикамерні системи Softline з двокамерними склопакетами.

Живете в історичному центрі неподалік від Успенського собору або Василівської церкви? - Вам будуть потрібні вікна з ламінованого профілю, які не будуть виділятися на фасаді будівлі.

Комплектація металопластикового вікна

Покупець може замовити вікна для кожного приміщення в індивідуальній комплектації:

  • вікна в кабінеті або в спальні повинні бути з хорошим шумозахистом, яке забезпечує антирезонансний склопакет;
  • склопакети вікон, що виходять на південну сторону доцільно замовити з тонованого скла, яке послабить занадто яскраве сонце;
  • для квартир на перших поверхах будуть корисні зламостійкі запірні механізми;
  • дитячі замки не дадуть малолітнім дітям самостійно відкрити вікно і не дозволять їм випасти назовні;
  • шпроси додадуть вікнам індивідуальність і стильний зовнішній вигляд.

Як оцінити якість вікон

Надійність і довговічність віконних конструкцій залежить від якості профілю, склопакета і фурнітури, точного дотримання технологій складання і монтажу. Оцінити якість візуально покупець не може, ось чому варто замовляти вікна в надійних компаніях, відомих своєю репутацією.

Купуючи вікна, перевірте сертифікати відповідності та гарантійні документи. Щоб отримати повну гарантію, виготовлення і монтаж вікон повинна виконувати одна і та ж фірма.

Виклик замірника у Володимирі-Волинському

Купити вікна у Володимирі-Волинському від виробника профільних систем VEKA можна у партнерів компанії. Їх фахівці нададуть детальну інформацію по асортименту, цінам, акціям та знижкам. Заявку на виїзд замірника або на зворотний дзвінок можна оформити прямо на сайті.