Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Ковель

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Ковелі

Натисніть, щоб відкрити карту


Як вибрати і де вигідно купити пластикові вікна в м. Ковель: 5 рекомендацій від експертів VEKA

Кожен може вибирати, які вікна в м. Ковель ставити в будинку чи квартирі — пластикові, дерев’яні чи алюмінієві. Але більше 86% покупців віддають перевагу саме ПВХ-вікнам. Чому? Розглянемо 5 основних переваг:

 1. Доступна ціна. Пластикові вікна в м. Ковель, так само як і в інших містах, обійдуться вам на 30-40% дешевше за дерев’яні чи з алюмінієвого профілю.
 2. Довгий термін експлуатації — в середньому вони слугують не менше 50 років.
 3. Гарна звукоізоляція — багатокамерний профіль та антирезонансний склопакет ефективно захищають від зовнішніх шумів.
 4. Енергоефективність — витрати на опалення знижуються завдяки підвищеній герметичності та теплоізоляції.
 5. Широкі можливості для дизайну — можна вибирати серед великої кількості відтінків, фактур, форм.

Які види металопластикових вікон можна купити в Ковелі

Є кілька критеріїв, за якими розрізняються пластикові вікна.

 • Кількість стулок — одно-, двох- та тристулкові вікна. Також партнери VEKA в місті Ковель можуть виготовити вікно на 4, 5 та більше стулок.
 • Спосіб відчинення — глухі чи такі, що відчиняються. Останні поділяються на поворотні, розсувні, відкидні та комбіновані.;
 • Форма рами. Ви можете купити пластикові вікна в м. Ковель прямокутної, квадратної, овальної, круглої форми, а також, якщо того потребує архітектура будинку, можете вибрати арочні, багатокутні, еркерні, нестандартні.
 • Конструкція профілю — VEKA виробляє 3-7-камерний ПВХ-профіль для різних задач.
 • Склопакет — можна вибрати вікна з однокамерними та двокамерними склопакетами з різних видів скла. Камери у склопакеті не слід плутати з камерами в профілі!

Додаткові функції та аксесуари

Якщо ви замовляєте у виробника металопластикові вікна в м. Ковель, ціна може варіюватися. Уточніть, які аксесуари та опції включено у ціну, а за що слід доплатити.

Наприклад, москітна сітка може йти у подарунок, а захист від злому, тоновані стекла, пристрої для контролю за безпекою дітей, системи мікропровітрювання для підтримання комфортного мікроклімату збільшують вартість замовлення.

5 порад із вибору та покупки вікна у м. Ковель

На додачу до перерахованих рекомендацій — ще кілька порад від експертів VEKA. Зверніть увагу на:

 1. Якість фурнітури. Від неї залежить довговічність вікна.
 2. Умови гарантійного обслуговування. Протягом якого терміну виробник безкоштовно усуває недоліки, що виникли з його вини.
 3. Вибір профільної системи. Уточніть характеристики профіля, монтажну ширину конструкції, товщину стінок ПВХ-профілю (від неї залежить міцність вікна, вона має бути не меншою 3 мм).
 4. Характеристики армування.
 5. Вибір склопакетів. Для клімату міста Ковель у вікнах необхідний двокамерний склопакет, але ви можете вибирати вид скла, з якого він виготовляється. Наприклад, використовувати ударостійке загартоване скло.

Лишилися питання щодо того, які вибрати пластикові вікна та їхньої ціни в м. Ковель? Телефонуйте оператору чи партнерам компанії VEKA та отримайте розгорнуті відповіді на будь-яке з них!