Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Ізюм

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Ізюмі

Натисніть, щоб відкрити карту


Пластикові вікна Ізюм

Оптимальне рішення для квартири, офісу або приватного будинку — металопластикові вікна VEKA. Вони добре зберігають тепло, захищають від зовнішнього шуму і пилу, підходять для всіх типів приміщень.

Купити вікна в Ізюмі — відмінне рішення для комфорту

Чому варто звернути увагу на металопластикові вікна VEKA? Тому що це оптимальне поєднання якості і ціни на пластикові вікна в Ізюмі.

  • Вікна з ПВХ-профілю VEKA не деформуються з часом, так як мають сталеве армування. Це виключає появу щілин, провисання і проблеми з закриванням.
  • У вікнах з профілю VEKA використовується довговічний ущільнювач, виготовлений зі штучного каучуку. Він не втрачає своїх властивостей із часом, не тріскається і не кришиться.
  • Надійне ущільнення, багатокамерний профіль і двокамерні склопакети надійно відсікають зовнішній шум. Вікна, виготовлені з них, відмінно підійдуть для встановлення у спальню або дитячу кімнату: рівень вуличного шуму буде мінімальним.
  • У вікнах з профілю VEKA використовується надійна фурнітура, в тому числі, протизламна. Такі вікна рекомендується встановлювати на перших поверхах у багатоквартирних будинках, у приватних котеджах і дачних будиночках.
  • Великий вибір фурнітури дозволяє відкривати вікна так, як вам хочеться: повністю, на провітрювання, на мікропровітрювання. За вашим бажанням на вікна може бути встановлена ​​фурнітура із захистом від відчинення вікон маленькими дітьми. Як додаткове обладнання на вікна встановлюються протимоскітні сітки і жалюзі.
  • Великий вибір кольорів профілю та можливість виготовлення вікон будь-якої форми дозволяє використовувати вікна VEKA в будь-яких інтер'єрах, від класичного до хай-тек.

Профіль і комплектуючі для виготовлення металопластикових вікон в Ізюмі відповідають європейським і українським стандартам. Виробництво профілю сертифіковане за DIN EN 12608, ISO 9001: 2008, ISO 9001: 2015.

Продаж пластикових вікон Ізюм: ціна і гарантії якості

Купити металопластикові вікна в Ізюмі ви можете у партнерів компанії. Вартість виготовлення та встановлення вікон VEKA залежить від розмірів вікон, фурнітури, вибраних декоративних елементів. Точну вартість розрахує менеджер при оформленні замовлення.

Крім пластикових вікон, із ПВХ-профілю VEKA можна замовити:

  • скління для балконів і лоджій;
  • перегородки для дому та офісу;
  • вхідні та міжкімнатні двері;

а також інші світлопрозорі конструкції (теплиці, навіси тощо). На всі вироби з профілю VEKA надається гарантія виробника.