Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Чортків

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Де купити пластикові вікна VEKA в Чорткові

Натисніть, щоб відкрити карту


Вікна Чортків

Німецький концерн VEKA AG займає одну з провідних позицій на світовому ринку віконних конструкцій з металопластику. В Україну виробник прийшов у 2006 році. Дочірня компанія «ВЕКА Україна» виготовляє профіль під контролем головного підприємства і за єдиним стандартом якості.

Металопластикові вікна в Чорткові від VEKA

Можливість купити вікна з профілю VEKA є і у жителів Чорткова (Тернопільська область). У місті працює офіційний партнер виробника. Його офіс знаходиться в центрі, на протилежному від Чортківського замку березі річки Серет. Точну адресу і контактну інформацію ви знайдете на цій сторінці сайту.

На що звернути увагу при виборі вікон

Найчастіше при покупці пластикових вікон ціна стає вирішальним фактором. Але як би не приваблювали акції та знижки, основним критерієм вибору повинні залишатися характеристики світлопрозорих конструкцій. Тільки в цьому випадку вона прослужить багато років.

Замовляючи євровікна, зверніть увагу на:

 • ширину профілю: у різних моделей вона варіюється від 58 до 82 мм — чим ширше профіль, тим вище теплозахист;
 • параметри склопакета: на властивості вікна впливає кількість камер, вид газу, що заповнює склопакет, вид скла і т.д.;
 • фурнітура: вона в процесі експлуатації вікна зношується - щоб механізми служили довго, вибирайте продукцію від виробника з хорошою репутацією.

З чого складається вікно

Металопластикове вікно складається з безлічі деталей, але покупцеві необов'язково вникати в дрібні технічні подробиці. Важливо розуміти, що основних компонентів три:

 • рама, яка служить каркасом всієї конструкції;
 • склопакет;
 • фурнітура, під якою розуміють петлі, запірні механізми та ручки.

Замовляючи виготовлення вікна, покупець вибирає кожен з цих компонентів окремо в залежності від своїх потреб. Наприклад, для віконної рами можна вибрати простий білий профіль або ламінований. Залежно обраних механізмів стулки вікна можуть бути розпашними, поворотно-відкидними або зсувними. Склопакети також різняться за своїми характеристиками в залежності від товщини, виду скла, яке використовується, кількості камер, заповнення тощо

Комплектація металопластикового вікна

До мінімальної комплектації вікна з металопластику входять: рама з трикамерного профілю білого кольору, склопакет зі звичайного віконного скла, петлі, що забезпечують відкриття стулки в одному напрямку.

За власним вибором покупець може замовити вікно з кольорового профілю з підвищеними теплоізоляційними характеристиками, енергоефективний або антирезонансним склопакет, поворотно-відкидні або зсувні механізми і багато іншого.

Чому ціни на пластикові вікна так відрізняються

Що ми робимо, перш за все, коли хочемо купити вікна? Звичайно ж, дізнаємося ціни в декількох компаніях. І тут з'ясовується, що різниця може бути дуже суттєвою. Ціна залежить від таких факторів, як:

 • модель ПВХ профілю;
 • параметри склопакета;
 • тип фурнітури;
 • комплектація вікна додатковими пристроями — жалюзі, сітки від комах і ін.;
 • використання декору — кольорової ламінації профілю, шпросів і т.п.

Як правило, разом з вікнами купують підвіконня, відливи, панелі для обробки укосів — вони теж можуть бути включені у вартість замовлення.

У вартість заміни вікон входить також доставка та установка. Не варто забувати, що дотримання технології монтажу грає не меншу роль, ніж якість компонентів вікна. Саме тому доцільно купувати пластикові вікна і замовляти установку в надійній фірмі, наприклад, в одного з партнерів VEKA. Заявку на замір ви можете залишити прямо на сайті.