Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Сервіс

Для нас важливо не тільки зробити якісний профіль. Набагато важливіше забезпечити його стійкий збут. А це можливо тільки в тому випадку, якщо вікна з профілю VEKA виготовляються відповідно до наших технологічних вимог і відповідають найсуворішим стандартам якості. Тому технічні фахівці кожної партнерської компанії проходять комплексне навчання в нашому Учбовому центрі, що працює з квітня 2002 року. В програму навчання входить теоретична підготовка, розрахунок конструкцій різних типів складності, виробництво і монтаж готових виробів.

  Сервіс

У нашому Учбовому  Центрі партнери компанії проходять інтенсивну практичну підготовку. Детально вивчається не тільки сам процес виготовлення вікна, але і супутні операції, від якісного виконання яких багато в чому залежить підсумкова ефективність виробництва.

Сервіс

Крім того, VEKA оперативно впровадила в роботу професійні вебінари на різну тематику. Компанія проводить веб-конференції та онлайн-семінари за участю як представників VEKA, так і запрошених зовнішніх експертів. 

Одним з найбільш пам'ятних вебінарів стала екскурсія, проведена представниками VEKA Україна по віртуальному стенду VEKA на FENSTERBAU FRONTALE. За допомогою 3D-візуалізації партнери змогли першими побачити новинки, які VEKA планувала презентувати в Нюрнберзі.


Ще одним корисним інструментом для партнерів і дилерів став спеціально розроблений Telegram-бот VEKA, чий функціонал дозволяє буквально за секунди отримати доступ до необхідної інформації, щоб якісно і в повному обсязі презентувати компанію VEKA і її рішення потенційному клієнту. Так само як і в особистому кабінеті на офіційному сайті veka.ua, партнеру або дилеру доступна технічна документація, іміджева продукція, айдентіка та інша інформація, що дозволяє здійснювати робочу діяльність навіть при відсутності під рукою комп'ютера або ноутбука.