Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Як перевіряється зроблений профіль

Контроль якості на VEKA

Лабораторія - одне з найважливіших підрозділів на VEKA. Саме тут відбувається перевірка основних параметрів сировини і готової продукції.

Контроль якості на VEKA здійснюється за двома основними напрямками.

Перше - це моніторинг екструзійних процесів на материнському і на всіх дочірніх виробництвах компанії, який здійснюється на центральному диспетчерському пульті VEKA AG в Зенденхорсті.

Друге - це контроль безпосередньо на підприємстві. У свою чергу його можна розділити на два етапи - це перевірка сировини та контроль готової продукції.

Контроль сировини - це перевірка ПВХ на відповідність стандартним характеристикам (сипкість, вологість, фракційність і т. д.). Лише після комплексного контролю вхідних параметрів порошку він поміщається в силосне сховище підприємства.

Контроль якості готових профілів здійснюється в лабораторії підприємства, куди зразки, які проходять випробування, доставляються щогодини. В лабораторії контрольні зразки перевіряють на лінійну деформацію при високих температурах. Після охолодження -  випробовують на ударну міцність.

Дуже важливою і водночас дуже складною процедурою є перевірка відповідності оптичних параметрів готових профілів еталонної матриці VEKA AG. Завершує випробування перевірка міцності кутових зварних з'єднань.

Обладнання лабораторії VEKA Україна по праву вважається найбільш передовою в галузі. Всі випробувальні агрегати пройшли сертифікацію в українських органах стандартизації   сертифікації.

Вся продукція VEKA Україна має сертифікати відповідності як національним, так і міжнародним стандартам  якості. Покладніше