Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Вітаємо із Днем скловиробника України!

19 листопада 2020

Вітаємо із Днем скловиробника України!Історія мовчить про те, кому і як вперше спало на думку створити скло. Може, це був задум; може, випадок. Але факт є фактом: сьогодні — це невід’ємна частина життя і побуту кожного з нас. Склянки, пляшки, сувеніри, віконні конструкції різної форми, розмірів і ступеню міцності… Скло значно полегшує нам побут, прикрашає його й водночас захищає наші оселі. 

А наші партнери все частіше не на жарт дивують і вражають тим, що створюють незвичайні та водночас надзвичайні віконні рішення на основі скла. І готові й надалі експериментувати заради того, щоб будь-яке бажання замовника мало можливість стати реальністю: прозорою й безпечною. 

Цього дня VEKA Україна щиро вітає та вшановує всіх, у результаті чиєї нелегкої праці рами із нашого профілю доповнюються ідеальними виробами зі скла. 

Нехай ваше життя буде таким же чистим і прозорим, а також міцним і надійним, як триплекс. І хай крізь наші з вами спільні творіння мешканці тих осель, де встановлені вікна, бачать крізь них щодня тільки хороше. 

Вітаємо! 

З повагою, VEKA