Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Віртуальний стенд VEKA на FENSTERBAU FRONTALE 2020!

17 квітня 2020

Віртуальний стенд VEKA на FENSTERBAU FRONTALE 2020!У цьому році на виставковому стенді VEKA під девізом «Готові до майбутнього» ми хотіли представити відвідувачам виставки #FENSTERBAUFRONTALE в Нюрнберзі наші численні новинки. Всім відомі обставини завадили зробити це. Як тільки стало відомо, що Fenstebau Frontale цього року не відбудеться, ми відразу стали працювати над альтернативними способами подання всіх новинок 2020 року нашим клієнтам та діловим партнерам. 

Щоб ви мали максимально повну інформацію про ті рішення, які дозволять вам підняти бізнес на нову висоту, дати йому новий яскравий імпульс.

Для цього ми зробили спеціальний сайт, присвячений нашій експозиції, а також віртуальну 3D екскурсію по виставкового стенда VEKA.


На сайті https://veka-news.de/ (німецькою мовою) та https://veka-news.de/en/home/ (англійською мовою) ви можете отримати детальну інформацію про те, що ми приготували нашим відвідувачам в Нюрнберзі в цьому році, ознайомитися з тим, що лежить на піку тренду в галузі віконних технологій і дизайну.

Життя триває, і вже визначена дата для Fensterbau 2022 року. Виставка буде проходити з 29 березня по 1 квітня 2022 року.

Скоро ми представимо вам кращі новинки VEKA на Fensterbau, презентації яких були заплановані цієї весни. Залишайтеся на зв'язку, слідкуйте за нашими анонсами!

Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine