Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Компанія "Вiкна Плюс" організувала семінар для партнерів

28 Серпня 2014
Ні для кого не секрет, що успіх компанії залежить від професіоналізму її співробітників. Підвищуючи рівень знань і умінь своїх працівників, компанія вкладає в своє майбутнє, забезпечуючи собі зростання і розвиток. 
 
Саме тому на базі компанії "Вiкна Плюс" був створений навчальний центр "Школа менеджера", в якому періодично проходять семінари та тренінги для партнерів фірми. 
 
"Вікна Плюс" організували семінар для партнерів
 
Так, в Центрі розвитку 18 серпня пройшов цикл навчальних заходів, в рамках яких представникам партнерських компаній розповіли про тонкощі виробничих процесів, складання СПК, про нюанси фурнітури, виробництва склопакетів і т.п. Окремою темою стала спеціальна програма WHokna. 
 
"Вікна Плюс" організували семінар для партнерів
 
На завершення учасникам семінару була організована екскурсія на виробництво. Не дарма кажуть: "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути". Всі гості були вражені як розмахом виробництва, так і всіма цехами і процесами, що відбуваються там. 
 
Без сумніву, тепер менеджери зможуть не тільки застосувати отримані знання на практиці, а й поділитися своїми враженнями з потенційними покупцями, що, поза сумнівом, позитивно позначиться на динаміці продажів світлопрозорих констукций.
 
Компанія "Вiкна Плюс" організувала семінар для партнерів