Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

VEKA Україна запрошує колег і партнерів на Саміт Ліги Майстрів

16 вересня 2021

VEKA Україна запрошує колег і партнерів на Саміт Ліга Майстрів2 та 3 жовтня, у Києві, в Експоцентрі «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» відбудеться третій щорічний Саміт Ліги Майстрів, у рамках якого VEKA Україна разом зі своїм офіційним партнером — компанією Goodwin проведе експертний майстер-клас «Особливості монтажу складних віконних конструкцій».

Майстер-клас стане справжнім дуетом професіоналів: технічні фахівці компаній структуровано розкажуть та продемонструють всі етапи, елементи та процеси проектування, виготовлення та монтажу СПК. Для демонстрації монтажу буде представлена еркерна конструкція.

Крім того, компанія GOODWIN спільно з VEKA Україна продемонструють інноваційні рішення на стенді, спеціально оформленому для відвідувачів саміту. Тут технічні фахівці дадуть відповідь на питання, проконсультують і продемонструють на підготовлених для заходу зразках, як частин конструкцій, так і монтажних вузлів нюанси складання та роботи окремих елементів та всієї конструкції в цілому. Стенд буде цікавий не тільки професіоналам, але й потенційним клієнтам. Фахівці відділу продажів Goodwin допоможуть зорієнтуватися не тільки в асортименті продукції, а й підказати контакти найближчого офісу компанії, де можна оформити замовлення.

Дата і місце проведення: 2 та 3 жовтня з 10:00 — 18:00
АККО ІНТЕРНЕШНЛ Експоцентр,
Київ, Проспект Перемоги, 40-Б

Дізнатися більше про захід, а також придбати квитки можна за посиланням: https://summit-liga-masterov.com.ua/

Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine