Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

VEKA Україна взяла участь в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності в Харкові

23 Вересня 2021

VEKA Україна взяла участь в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності в Харкові20-21 вересня в Харківській школі архітектури відбулося виїзне засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, ініційоване Німецько-Української торгово-промисловою палатою та безпосередньо Почесним консулом ФРН в Харкові Тетяною Гавриш, в якому взяли участь представники будівельної та суміжних галузей.

У рамках засідання Комітету підійматися теми з фокусом на інноваційні рішення та матеріали, виклики пов'язані з вимогами щодо посилення сталого розвитку в будівництві, орієнтовані на «Європейський зелений курс» і можливість співпраці архітекторів і представників будівельних фірм.

Представники VEKA Україна Олександр Степаненко, директор компанії «Солвін Україна», і Дмитро Фірсов, керівник відділу інжинірингу компанії VEKA, презентували інноваційні рішення, а також взяли участь в дискусіях, які були присвячені матеріалам майбутнього і їх ефективному використанню в сучасній архітектурі. Також були підняті питання, співзвучні з концепцією «Європейського зеленого курсу», щодо підвищення ефективності використання ресурсів шляхом переходу до економіки замкнутого циклу і безпосередньо утилізації та переробці старих пластикових вікон, що, зрештою, веде до скорочення забруднення навколишнього середовища.

Олександр Степаненко, директор компанії «Солвін Україна», і Дмитро Фірсов, керівник відділу інжинірингу компанії VEKA

В рамках заходу відбулася презентація проектів студентів ХША. Майбутні архітектори та представники компаній мали можливість подискутувати на актуальні для сьогоднішнього дня теми: ефективне використання матеріалів і зменшення негативного впливу на клімат; друге життя матеріалів; майбутні цінності та відповідальність архітекторів за майбутнє міст, а також про місце архітектури в боротьбі зі зміною клімату.

Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine