Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

VEKA Україна: нове призначення до менеджменту компанії

01 квітня 2021

VEKA Україна: нове призначення до менеджменту компанії

Відтепер за стратегічне позиціювання продажів дочірньої компанії концерну VEKA в Україні відповідає Алекс Вілл.

Алекс Вілл працює понад 17 років у головному офісі VEKA Group в Зенденхорсті (Німеччина), напрямок інвестиційного менеджменту. 45-річний знавець галузі супроводжував розвиток компанії VEKA Україна з моменту її заснування й дотепер. 

«Саме тому Алекс Вілл підходить якнайкраще для реалізації цієї важливої задачі, адже він дуже добре знає ринок та нашу компанію», — говорить Генеральний директор ТОВ «ВЕКА Україна» Йозеф Лео Бекхофф, задоволений новим призначенням до складу директорату.

У ролі комерційного директора Алекс Вілл відповідає за продажі VEKA Україна та переслідує чітку стратегію для досягнення поставлених цілей. «Завдяки оптимальному поєднанню послуг, системних рішень в сфері продуктових рішень, якості та співвідношення категорій «ціна/якість», ми прагнемо досягнути найвищого рівня лояльності клієнтів. Ми, разом з нашими клієнтами, будемо успішно розвиватися і постійно збільшувати частку ринку бренду VEKA на ранках Україні та Молдові», — зазначив Алекс Вілл.Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine