Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

VEKA Professional посіло друге місце серед корпоративних медіа України

24 Грудня 2014

На щорічному всеукраїнському конкурсі "Краще корпоративне медіа України 2014" видання "VEKA Professional" зайняло почесне друге місце. 11 грудня у Києві в рамках Бізнес форуму "Інновації в комунікаціях. Тренди 2015» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу "Краще корпоративне медіа України 2014", в якому взяли участь 80 конкурсантів з різними роботами: фільм, регламент, календар, журнал, звіт, книга та ін.

Корпоративний журнал "VEKA Professional" увійшов до трійки кращих, посівши почесне друге місце.

Перемога в цьому конкурсі в черговий раз підтверджує той факт, що який би проект ні реалізувала компанія VEKA, цей проект увінчається успіхом. З упевненістю можна сказати, що видання вийшло у велике плавання, звернувши на себе увагу громадськості, зайнявши гідне місце в рейтингу корпоративних медіа країни. Члени журі відзначили, що "VEKA Professional" являє собою дуже якісний продукт у всіх своїх складових, будь то контент, дизайн, інформативність і концептуальність.

Оксана Царалунга, головний редактор корпоративного журналу "VEKA Professional", звертаючись до учасників бізнес форуму, зазначила: " Зі свого боку хочу висловити вам глибоку подяку за підтримку видання, участь у підготовці матеріалів та готовність до співпраці в цьому проекті. На мій погляд, перемога у конкурсі такого масштабу -  велике досягнення, адже минуло трохи більше року з моменту заснування журналу. За такий короткий час ми зуміли зайняти гідне місце поряд з медіа-продуктами, так би мовити, з більш тривалим «життям».  Я впевнена, це лише початок великого шляху, адже публічність і вихід в "світ" означає як мінімум розширення меж, а як максимум - підвищення авторитетності і впізнаваності бренду VEKA.

Користуючись нагодою, вітаю всіх нас з наступаючим Новим роком! Нехай він принесе нам мир і стабільність. Нехай у нашому житті завжди знайдеться місце сімейному благополуччю, улюбленій справі, яскравим емоціям, довгоочікуваним звершенням, особистим перемогам, захоплюючим подорожам і доленосним зустрічам. Згадайте в новорічну ніч свої найзаповітніші бажання, і нехай вони неодмінно збудуться. Не забувайте жити яскраво!".

Завантажити свіжий номер "VEKA Professional"

Переглянути свіжий номер "VEKA Professional"