Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

VEKA представляє оновлений сайт VEKASLIDE

14 березня 2016

Компанія VEKA з 14 березня представляє широкому колу роздрібних клієнтів оновлений сайт vekaslide.veka.ua. Тепер кожен бажаючий зможе отримати вичерпну інформацію про ексклюзивний та преміальний продукт компанії - підйомно-розсувні двері VEKASLIDE, їх функціональність та переваги, зробити замовлення, відправивши заявку в електронній формі.

VEKASLIDE - інноваційна система, що дозволяє створювати великі та красиві панорамні конструкції, зручні та функціональні. Крім того, такі світлопрозорі конструкції виграшно виглядають в будь-якому інтер'єрі, будь то котедж або квартира.

Панорамні розсувні двері VEKASLIDE - це ексклюзивний продукт і призначений в першу чергу для заможної аудиторії. Тому і сайт створений відповідно до останніх вимог часу і дизайну.

VEKA представляє оновлений сайт VEKASLIDE

Головна сторінка сайту vekaslide.veka.ua дозволяє потенційному замовнику відразу зорієнтуватися, в чому відмінність системи VEKASLIDE від традиційних дверей: легкість роботи, енергоефективність, чистота, безпека і стиль.

Галерея дає можливість наочно продемонструвати переваги VEKASLIDE в різних кольорових рішеннях та інтер'єрах будь-якої складності - і в котеджах, і в квартирах.

VEKA представляє оновлений сайт VEKASLIDE

Для зручності користувачів передбачена функція пошуку точок продажу безпосередньо в певному населеному пункті, перехід на яку дає необхідну інформацію про компанію: адресу та контактну інформацію. Крім того, за бажанням можна оформити заявку на замір в електронному вигляді. До того ж, з огляду на інтереси користувачів, сайт оптимізований для перегляду на різних мобільних пристроях.

VEKA представляє оновлений сайт VEKASLIDE

Підтримка зв'язку з клієнтами на сайті vekaslide.veka.ua аналогічна veka.ua, і працює в режимі 24/7. Для цього передбачен он-лайн консультант, оператори якого зможуть відповісти на питання, що цікавлять. Також є можливість зв'язатися з цілодобовим контакт-центром, а при необхідності - замовити зворотний дзвінок у партнерів компанії.

VEKA представляє оновлений сайт VEKASLIDE

Новий сайт досить інформативний, не перевантажений зайвою інформацією і дає відвідувачеві чіткі уявлення про інноваційний продукт - VEKASLIDE, який допоможе втілити в реальність будь-які дизайнерські задуми.