Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

VEKA – активний учасник процесу з «ремонту майбутнього»

11 лютого 2022

VEKA – активний учасник процесу з «ремонту майбутнього»4 лютого у столичному МВЦ, у рамках Міжнародної виставки меблів, освітлення та декору INTERIOR MEBEL, відбулася панельна дискусія від Pragmatika «Ремонт майбутнього. Care-підхід у дизайні та архітектурі». VEKA як соціально відповідальна компанія приєдналася до заходу.

В англійській мові Critical Care – це термін, що означає галузь медицини, присвячену діагностиці та лікуванню критичних станів людського організму. Введений в обіг кілька років тому з виходом книги Анжеліки Фіц та Ельке Красни "Critical Care: Architecture and Urbanism for Broken Planet", термін Care-архітектура або «архітектура, що дбає», згідно з ідеєю авторів, повинна зображати, з одного боку, ургентний стан планети, а з іншого – новий підхід до сфер дизайну, архітектури та урбаністики, спрямований на реанімацію чи «ремонт» майбутнього сьогодні.

Учасники дискусії обговорили такі актуальні питання, як ситуацію із забудовою в Україні та столиці зокрема; знищення парків та зелених зон у містах та вплив цієї проблеми на здоров'я людей; взаємозв'язку між дизайнерами та архітекторами підчас благоустрою міст.

VEKA – активний учасник процесу з «ремонту майбутнього»

Не останнє місце у створенні екологічно сприятливої ​​ситуації грають соціально відповідальні компанії. Так, Дмитро Фірсов – керівник відділу інжинірингу компанії VEKA зазначив: «Наша компанія протягом досить тривалого періоду виготовляє профільні системи для створення різних рішень, завдяки яким забезпечується зручність та комфорт у будинках. Але при цьому ми не повинні забувати, що беремо деякі ресурси з природи для виробництва пластику, а тому повинні забезпечувати певний рівень екологічності та сталого розвитку. І наша компанія приділяє цьому досить велику увагу. Найбільша небезпека – це людина, яка спочатку щось створює, а потім руйнує. Тому нам ніхто не допоможе, окрім нас самих. Ми повинні самі робити певні кроки, щоб не зруйнувати нашу планету. Гори пластику, які на сьогоднішній день існують, а в нашій країні це особливо боляче спостерігати: засмічені річки, які очищають активісти. Ми не знаємо, куди подіти сміття, хоча багато європейських компаній вже знайшли вихід – процес переробки відходів для сміття не шкодить ні екології, ні людині. VEKA побудувала три підприємства з рециклінгу, які поки що знаходяться лише в Європі. Це підприємства, які переробляють старі вікна, а з вторинної сировини можна зробити нові. Термін експлуатації вікна – до 40 років. Через 40 років ми можемо його переробити та знову зробити вікно. І так до 10 циклів цей матеріал дозволяє це зробити. При цьому наші ліси залишаться недоторканими. Це і екологічність, і енергоефективність – що є дуже актуальним на сьогодні. Наш досвід можуть взяти інші компанії. Ми можемо вирішити багато завдань, головне правильно співпрацювати у цьому напрямі».

Як care-підхід у дизайні та архітектурі може допомогти зберегти планету – дивимося у відеозаписі дискусії за посиланням: https://cutt.ly/XOGgzPA

Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine