Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

ТМ "ВікноПлюс" удосконалила виробництво ПВХ конструкцій

09 Грудня 2016

ТМ "ВікноПлюс", партнер VEKA Україна, однією з перших запустила нове обладнання STURTZ для зварювання ПВХ вікон і дверей з профільної системи VEKA з прихованим швом.

Зварювання заготовок профілю в цілісні рами та стулчасті частини на автоматичному "чотириголовому" зварювальному верстаті відбувається одночасно, тобто всіх чотирьох кутів, завдяки чому вироби герметичні і жорсткі.

Багатофункціональний зачисний автомат STURTZ може обробляти всі системи профілів з найменшими часовими витратами, а також швидко і з максимальною точністю робить обробку контурів.

Завдяки новому обладнанню кольорові та білі вікна виглядатимуть ще більш витонченими і акуратними, а особливо красиво виглядають вироби в нестандартних кольорах, а саме колір на гладенькій основі, такий як siena noce, antrazit grau, basalt grau та інші. Така опція максимально наближує вигляд і фактуру конструкцій до цінних порід дерева і полегшує догляд за ними.

ТМ "ВікноПлюс" удосконалила виробництво ПВХ конструкцій

Таким чином, завдяки використанню інноваційного, високоточного обладнання, компанія має можливість виробляти високоякісну продукцію, використовуючи на виготовлення мінімальні терміни, що важливо для кінцевого споживача.