Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Сучасні європейські двері – надійний захист від холоду та зловмисників

25 Червня 2020

Сучасні європейські двері – надійний захист від холоду та зловмисниківЯкщо театр починається з вішалки, то будь-який будинок – з вхідних дверей. І то, наскільки вони «розумні», залежить не тільки комфорт мешканців будинку, але і їх безпека. Але ж головний вхід хочеться оформити оригінально, не масивними та морально застарілими броньованими дверима, а елегантною конструкцією з надійними замками.

Компанія «Равелін», дилер офіційного партнера VEKA Україна, компанії «Канталь», запропонувала новий зразок вхідних дверей, в якому вдало поєдналася якість, безпека та естетика. Ці пластикові двері, виконані з профілю VEKA Softline 82, крім оригінального дизайну вони мають «розумну» систему замикання: коли двері зачиняються при вході в будинок, то зовні її відкрити вже не можливо. Це відбувається завдяки системі випадаючих «іклів», які блокують двері. Є інший режим — система розблокована для вільного переміщення господарів в будинок і на вулицю. Двері нового покоління відповідають класу безпеки RC2, тобто вони повністю захищені від спроб злому, плюс в ці двері вбудовані датчики сигналізації. До цього варто додати, що управління функціями може здійснюватися за допомогою телефону.

Про те, які ще особливості мають «розумні» двері від компанії «Равелін», дивіться у новому відео на нашому YouTube-каналі VEKA Україна:


Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine