Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Перший літній тренінг від ТМ "Сучасне Вікно"

27 Червня 2014

12 червня 2014 на заводі ТМ "Сучасне Вікно" відбувся перший літній тренінг для співробітників відділу продажів і менеджерів з продажу дилерської мережі ТМ "Сучасне Вікно".

Тренінг на тему "Ефективні продажі світлопрозорих конструкцій" був проведений в рамках спільного проекту ТОВ "Века Україна" і "Віконного консалтингу".

У рамках заходу обговорювалися актуальні для менеджерів теми: алгоритм успішних продажів, технологія спілкування, формування у свідомості клієнта безпосереднього зв'язку між властивістю продукту і вигодами від його експлуатації, робота з запереченнями, переваги роботи з брендом VEKA, утримання клієнта, отримання додаткового прибутку, командна робота на результат і багато іншого.

Учасники працювали в групах над конкурентними перевагами ТМ "Сучасне вікно" і активно брали участь у пошуку рішень тих завдань, які сьогодні перед менеджерами з продажу ставить складне віконний ринок.

Також менеджерам дилерської мережі ТМ "Сучасне Вікно" була представлена ​​оновлена ​​версія програми проектування і прорахунку світлопрозорих конструкцій WHOkna 4.2.4.2. Закінчився день традиційної екскурсією на виробництво, де гостей познайомили з новинками асортименту і новим обладнанням, введеним в експлуатацію на заводі ТМ "Сучасне Вікно" наприкінці 2013 - початку 2014 р.р.