Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Панорамне скління компанією GOODWIN ЖК «Кристал» — реалізація всіх можливостей VEKA

02 березня 2021

Панорамне скління компанією GOODWIN ЖК «Кристал» — реалізація всіх можливостей VEKAВласники приватних будинків при склінні свого житла орієнтуються на свої уподобання при виборі вікон. Це і енергоефективність, і зламостійкість, і ще безліч інших функцій, які на свій розсуд можна замовити у виробника світлопрозорих конструкцій.

Власники житла в новобудові, які отримали довгоочікувані ключі від житла, часто стикаються з тим, що скління квартири хоч і зроблено, і начебто, на перший погляд виглядає красиво, але по факту виявляється, що з вікон сильно дме, вони погано закриваються і створюють їх власникам безліч проблем. Це, так звані, «чорнові вікна», виготовлені з низькоякісного профілю. Згодом, а то і відразу, їх доводиться повністю міняти.

Чи можливо придбати квартиру відразу з якісними та красивими вікнами? Звичайно, і яскравим тому підтвердженням є скління компанією GOODWIN, партнером VEKA Україна, нового ЖК «Кристал» у Харкові.

За проектом планувалося побудувати квартири з великими лоджіями, без балконів, створити красиве панорамне скління з видом на місто. І таким чином, щоб надалі фасад не перероблявся, люди не міняли скління. Спочатку хотіли з'єднати в склінні ПВХ та алюміній. Але при будівництві було прийнято рішення використовувати вікна з профілю VEKA Softline в трендовому кольорі антрацит, які повністю відповідали покладеним на них функцій. Так, при проектуванні конструкцій були враховані вітрові навантаження. Оскільки вікна мають досить великий формат, застосовані спеціальні підсилювачі, які дозволяють компенсувати зовнішній вплив. Щоб спроектувати вікна такого формату і правильно застосувати всі підсилювачі та з'єднувачі, був використаний програмний комплекс WinDoPlan. Завдяки цій програмі можна підібрати такі вузлові рішення, які дозволяють врахувати всі нюанси скління певного об'єкта.

Ще одним важливим елементом конструкцій, встановлених на цьому об'єкті, є склопакети, які мають скла з різними завданнями. Із зовнішньої сторони стоїть скло Solar, яке в літній час захищає від спеки, з внутрішньої — енергозберігаюче, яке в зимовий період зберігає тепло в приміщенні.

І, звичайно, однією з важливих завершальних робіт є монтаж. Від того, як він виконаний, залежить робота і термін служби вікна. На цьому об'єкті монтаж проведений відповідно до вимог стандартів України.

Про те, як виглядає панорамне скління в житловому будинку і нюансах монтажу конструкцій, дивіться на нашому YouTube-каналі:


Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine