Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

KyivBuild 2016: нові перспективи для віконної галузі

22 Лютого 2016

З 2 по 4 березня в Києві, в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) відбудеться ХХ Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2016, в рамках якої компанія VEKA Ukraine представить стенд, на якому запропонує відвідувачам випробувати вікно на взломостІйкІсть.

Цього року основний акцент експозиції KyivBuild 2016 зміщений в сторону котеджного будівництва, де світлопрозорі конструкції грають важливу як естетичну, так і функціональну роль.

В рамках виставки для фахівців віконного ринку буде проведено Перший практичний семінар зі взломостійких технологій та майстер-клас з продажу послуг монтажу вікон.

Вперше на виставці з'являться спеціальні демонстраційні майданчики для відкритих майстер-класів по кладці цегли, фасадних робіт, установки вікон і монтажу покрівлі. Протягом усіх днів професіонали зможуть потренуватися і спробувати нові техніки і технології, а кінцевих покупців чекають видовищні події.

Так компанія VEKA Ukraine запрошує перевірити вікна на безпеку.

Зламай вікно - отримай сертифікат на покупку і установку вікон VEKA!

Краш-тест від VEKA буде проводитися 3 березня о 12:30, 14:30 і 16:00 в демо-зоні "Віконні технології" (м. "Лівобережна", Броварський пр.-т, 15, МВЦ, 3 павільйон, вхід 3С).