Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Компанія "Вікно Плюс" виступає за здоровий спосіб життя

26 Травня 2015

Компанія "Вікно Плюс", партнер VEKA Ukraine, продовжує свою соціальну діяльність, спрямовану на підтримку здорового способу життя у підростаючого покоління.

Компанія виступила спонсором міських змагань з воркауту - одному з різновидів масових фізкультурних занять, що включають в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках: на турніках, брусах, шведських стінках, горизонтальних сходах і інших конструкціях, або взагалі без їх використання, роблячи акцент на роботу з власною вагою і розвитком сили і витривалості. Такому розмаїттю силових елементів, які демонстрували учасники, могли б позаздрити знамениті майстри даного виду спорту.

Компанія "Вікно Плюс" виступає за здоровий спосіб життя

У змаганнях брали участь більше тридцяти учасників. Так футбольна команда ТМ "Вікно Плюс", в рамках турніру з міні-футболу, зустрічалася з юнацькою командою ДША № 2. Матч не дав нудьгувати футбольним уболівальникам і пройшов при бурхливій ​​підтримці трибун, закончівшісь з рахунком 10:7 на користь команди "Вікно Плюс ". Після закінчення змагань, всі учасники були нагороджені подарунками від компанії "Вікно Плюс".