Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7

Компанія VEKA Ukraine починає новий етап національної телевізійної рекламної кампанії

03 Липня 2014

Компанія VEKA Ukraine починає новий етап національної телевізійної рекламної кампанії. Нам вдалося оптимізувати її тривалість і істотно розширити аудиторію: тепер, крім каналів групи "1+1", рекламу VEKA побачать телеглядачі, що віддають перевагу програмам та серіалам каналу "Інтер". Кампанія триватиме три місяці. Ролики VEKA побачать 28 мільйонів глядачів; більша частина з них побачить наші рекламні повідомлення більше трьох разів.

Нашим основним маркетинговим партнером знову став Ігор Кондратюк - популярний ведучий і продюсер, добре відомий українській аудиторії, у якої користується значною довірою. Для підвищення ефективності наших маркетингових комунікацій ми розробили цілий спектр різноманітних інструментів - ростові фігури, постери, поліграфічна продукція. За їх допомогою, використовуючи мотиви актуальною кампанії, для нас з вами відкриваються додаткові можливості по залученню клієнтів у ваші офіси та салони продажів. Крім того, їх використання дозволить максимально швидко і ефективно обладнати салони ваших дилерів (торгових партнерів), щоб вони виглядали сучасно і привабливо.

Телебачення - не єдиний рекламний інструмент VEKA. Крім нього, ми активно рекламуємо нашу продукцію за допомогою інтернету, ставши одним ыз найпопулярніших та найбільш впізнаваних брендів у віконній категорії будівельних матеріалів і технологій.

Активна телевізійна кампанія, потужне просування в інтернеті, широкий спектр навчальних програм VEKA Professional, гнучка асортиментна політика - все це дозволить нам зробити важливий крок вперед, збільшити нашу ринкову частку і створити надійний початок для розвитку успіху в умовах нової економіки.

Відділ маркетингу VEKA Ukraine завжди радий відповісти на Ваші запитання.