Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Нововолинськ

Головний офіс та завод

Команда Партнерів GoodWin відвідала завод ВЕКА Україна

11 Червня 2014

Протягом декількох років "команда" дилерів з Сумської області по праву займає лідируючі позиції серед партнерів заводу-виробника світлопрозорих конструкцій GoodWin. У вересні минулого року Компанія GoodWin підписала договір про співпрацю з Компанією VEKA. Будь−який перехідний період, навіть якщо він і пов'язаний з позитивними змінами, рідко обходиться без труднощів. Але й тут "сумчани" проявили свій професіоналізм і зуміли показати "вищий клас": швидко вивчили переваги нових профільних систем VEKA і грамотно донесли свої знання до кінцевого споживача.

Напередодні нового "віконного сезону" дилери з м. Суми та Сумської області мали можливість розширити і зміцнити свої знання, завдяки цікавій та пізнавальній екскурсії на філію заводу VEKA в смт. Калинівка (Київської області).

4 червня 2014 українська філія заводу VEKA гостинно відчинив двері перед тими, хто допомагає людям робити їх будинки і квартири світліше, тепліше і затишніше. В якості гіда, а також цікавого оповідача і співрозмовника виступив Костянтин Костюк - керівник технічного відділу ТОВ "ВЕКА Україна".

Команда Партнерів GoodWin відвідала завод ВЕКА Україна

Дилери з Сум відвідали цехи, де безпосередньо виготовляються самі профільні системи. Найбільший інтерес гостей викликав цех ламінації і "святая святих" заводу - лабораторія перевірки якості. Непомітно екскурсія перетворилася на захоплюючий навчальний семінар, в ході якого гості з Сум змогли дізнатися про нових конструктивних можливостях профільних систем VEKA, якісних перевагах і про те, як максимально ефективно використовувати ці знання для збільшення обсягу продажів.

Безсумнівно, що після відвідування української філії заводу VEKA сумських доларів чекає цікавий і продуктивний "віконний" сезон. Цього від усієї душі щиро бажають своїм партнерам колективи компаній GoodWin і VEKA.