Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Хорошого старту — із сайтами від VEKA!

30 квітня 2020

Хорошого старту — із сайтами від VEKA!Компанія VEKA Україна запускає унікальний для своїх партнерів та їхніх дилерів інструмент: створення посадочних сторінок віконних компаній-партнерів.

2020 рік уже досить жорстко продемонстрував важливість присутності багатьох бізнесів онлайн. І віконний ринок не став винятком. Можливість ознайомитися з асортиментом і варіантами рішень, проконсультуватися, зробити попередній розрахунок, не виходячи з дому — у цей час є вирішальним чинником для потенційних покупців. Для багатьох із партнерів VEKA та їхніх дилерів наявність якісного, професійно виконаного й підтримуваного сайту стало одним з основних викликів у даний період. Часу й зайвих коштів на ризики й тестування немає. Переробляти за неякісними виконавцями — теж.

Тому VEKA, усвідомлюючи важливість даного завдання і йдучи назустріч побажанням своїх партнерів, пропонує допомогу у вигляді власних сайтів віконних компаній. Їхня наявність дозволить ефективно користуватися більшістю можливостей електронного маркетингу прямо зараз, без необхідності брати на себе тимчасові і фінансові ризики.

Хорошого старту — із сайтами від VEKA!

Структура партнерського сайту побудована за модульним принципом, але забезпечена безліччю функцій для кастомізації. Це дозволить кожній із компаній у стислі терміни створити сайт у загальній стилістиці VEKA, і водночас надати йому індивідуальності завдяки контентному наповненню. В оформленні сайту кожен із партнерів може:

  • використовувати свої логотипи;
  • розміщувати анонси та інформацію про акції;
  • публікувати адреси й контактні дані своєї компанії або своїх дилерів;
  • розміщувати галерею готових об’єктів.

Крім цього доступні опції розміщення кодів метрик аналітики й різних сторонніх віджетів, функція «Онлайн-консультант», замовлення зворотних дзвінків і інші форми зв’язку з відвідувачами сайту. Також передбачений адаптивний дизайн, завдяки чому інформація, викладена на сайті, буде коректно відображатися на всіх типах пристроїв. І, зрозуміло, що вселяє зі старту довіру адреса сайту, виконаний у форматі «ім'я_компаніі.veka.ua» — щоб у відвідувача не виникало ні найменшого сумніву в професіоналізмі компанії, з якою він має справу.

   Хорошого старту — із сайтами від VEKA!

Хороший сайт — це найважливіша умова для залучення звернень, їхньої обробки, оформлення замовлень і контролю їхньої реалізації. Це не просто візитка компанії. Він дозволяє тестувати маркетингові гіпотези, активно спілкуватися зі споживачем, вивчати його потреби, отримувати від нього регулярну зворотний зв’язок. Новий інструмент, який VEKA пропонує всім своїм партнерам — це унікальне рішення, яке втілює наш досвід і знання в інтернет-просуванні, реклами й маркетингу. Просто, швидко, без зайвих погоджень і незрозумілих слів — пропонувати якісні вікна за допомогою якісного цифрового інструменту стане ще приємніше і простіше.

Подивитися приклад можна за адресою: https://okna-vashego-doma-ua.veka.ua/ua/

Хорошого старту з новими сайтами від VEKA!

Ваші питання, запити та заявки на підключення, активацію й тестування ми чекаємо за адресою: aangelova@veka.com

Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine