Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

E-SLIDE: відкриваючи простір по-новому

19 червня 2019

E-SLIDE: відкриваючи простір по-новомуАктуальні архітектурні тренди диктують нове рішення міського простору. В фокусі уваги – діалог, відкритість світові. Саме тому наразі так затребувані панорамно-розсувні рішення, вікна у підлогу, конструкції, що мають нестандартні розміри та незвичні варіанти відкривання.

Реагуючи з увагою на тренди сучасної урбаністики, VEKA пропонує новий концепт – систему панорамних розсувних елементів E-SLIDE, яка ввібрала до себе найкращі якості підйомно-розсувних та паралельно-розсувних конструкцій.

Новий погляд

Завдяки E-SLIDE стає доступним нове відчуття простору. Відкрити його по-новому, віднайти нові грані – у цьому полягає ДНК концепту.

Розсувні конструкції цілковито заслужено користуються популярністю, але їхнє широке використання поки що обмежене. Зростання попиту стримує відносно висока ціна таких виробів, а також технологічна складність їхнього виробництва. E-SLIDE – це нове рішення, яке входить до продуктової групи WHS by VEKA, що дозволяє скористатися всіма перевагами розсувного вікна без критичних втрат для бюджету.

Більше світла

Відмінною рисою панорамних елементів E-SLIDE є можливість створення великих конструкцій. Вікна, що мають велику площу, пропускають до оселі багато світла. І самі профілі створені таким чином, що в них можна використовувати великоформатні склопакети. Геометрія профілю не забирає у скла жодного сантиметра прозорої поверхні. Світла оселя, де багато «повітря» – еталонний результат.

E-SLIDE: відкриваючи простір по-новому

Тихо та надійно

Використання сучасної фурнітури дозволяє забезпечити ідеальне прилягання стулки за всім контуром. На відміну від багатьох розсувних систем, де використовується відставна стулка, в E-SLIDE задіяно спеціальний механізм, який плавно управляє рухомою частиною, забезпечуючи високу герметичність вікна. Завдяки цьому конструктивному рішенню навіть наймасивнішою стулкою керувати легко і безпечно, а вікно має вражаючі звукоізоляційні властивості. Нехай гамір великого міста лишається назовні.

Гарно і сучасно

Панорамні розсувні елементи E-SLIDE випускаються у найпопулярнішому варіанті – з однією фіксованою та однією рухомою частиною. Окрім класичного білого, E-SLIDE може бути виконаний в будь-якому кольорі, від імітації дерева до відтінків, що повторюють поверхню благородного металу. Масштаби вражають: панорамні розсувні вікна E-SLIDE досягають до чотирьох метрів завширшки, що дозволяє ефективно та ефектно використовувати їх для оформлення сучасних квартир та будинків. А незвичайна геометрія профілю та його оригінальний дизайн органічно вписуються до проекту будь-якого інтер’єру.

E-SLIDE. Керуйте простором вашої оселі. Вільно та легко