Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Київ

Головний офіс та завод

Арочні вікна VEKA в котедж біля моря — місія здійсненна

15 лютого 2021

Арочні вікна VEKA в котедж біля моря — місія здійсненнаЯкщо котедж — то на узбережжі Чорного моря. Якщо вікна в котедж «під старовину» — то арочні, виготовлені з якісного профілю VEKA.

У людській природі закладено прагнення до краси, прагнення відрізнятися, оточувати себе корисними і красивими предметами, які підкреслили б індивідуальність і хороший смак свого власника.

Дуже виразно ці прагнення проявляються при будівництві свого житла. Адже, по-перше, будинок будується на все життя і, можливо, дістанеться ще й наступному поколінню. По-друге, власник може на свій смак реалізувати свої бажання по дизайну, а по-третє, оригінальний дизайн не йде супереч можливостям сучасних технологій в будівництві, які дозволяють експериментувати з безліччю комбінацій, форм і матеріалів.

Приклад скління котеджу під старовину з чудовим краєвидом на узбережжя представила компанія «Равелін». Щоб дотримуватися єдиного стилю, було прийнято рішення виготовити вікно в формі арки з поворотно-відкидною стулкою. Адже профільні системи з ПВХ дозволяють виготовляти вікна і двері не тільки стандартної квадратної форми, але й арочні, трапецієподібні, трикутні та навіть круглі.

Тому, для цього вікна, як і для скління всього котеджу, була обрана профільна система від VEKA Softline 82 з сонцезахисним і енергозберігаючим склопакетом  у двосторонній ламінації білого кольору під текстуру дерева.

Дивіться чергове відео на нашому YouTube-каналі з сонячної Одеси про скління котеджу «під старовину» від компанії Равелін:


Слідкуйте за нами в зручному для Вас форматі!

Facebook: https://www.facebook.com/VEKAUkraine
YouTube: https://www.youtube.com/user/OknaVEKAUkraine
Instagram: https://www.instagram.com/vekaukraine/
Telegram: https://t.me/vekaukraine