Фигура 7 копия 4 call phone-call Untitled-1
Киев

Контакт-центр VEKA
Время работы 24/7

Відкриття фірмового салону ТМ "Панорама" в Івано-Франківську

09 Февраля 2013

Новий фірмовий салон віконної компанії "Панорама" був відкритий в Івано-Франківську.

Фірмова точка продажу повністю відповідає корпоративним стандартам торгової марки "Панорама" та спеціалізується на продажі металопластикових вікон та дверей з профільних систем VEKA. Висококласні спеціалісти ТМ "Панорама" надають повний пакет послуг при покупці вікон, а саме: консультують при виборі комплектації вікна, здійснюють професійний замір, монтаж та сервісне обслуговування.

Відкриття фірмового салону ТМ "Панорама" цікаве як партнеру, який отримує різнобічну підтримку при відкритті нової торгової точки з продажу металопластикових конструкцій провідного світового бренду VEKA, так і мешканцям міста, які отримають відмінну можливість придбати якісні металопластикові вікна та двері в фірмовій точці продажу.

Новий салон ТМ "Панорама" в Івано-Франківську

Фірмові салони з продажу металопластикових вікон та дверей компанія "Панорама" спільно зі своїми партнерами, які продають вироби лише ТМ "Панорама" та пройшли певні критерії відбору.

Якщо Ви працюєте в сфері продажу металопластикових вікон та дверей та бажаєте відкрити фірмову торгову точку "Панорама" в своєму регіоні, пишіть нам на поштову скриньку panorama-office@ukr.net.

Відкриття фірмового салону ТМ "Панорама". Івано-Франківськ, Північний бульвар, 4А

Запрошуємо всіх за покупками за адресою м. Івано-Франківськ, Північний бульвар, 4А.