ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Який профіль пластикових вікон краще?

Що таке якісний профіль?

Запорукою якості та довговічності металопластикового вікна є якісний профіль. Навіть якщо на перший погляд весь профіль для пластикових вікон є однаковим, насправді це далеко не так. Який профіль для пластикових вікон краще, і як правильно вибрати вікно вам порадять фахівці компанії VEKA Ukraine.

Сертифікати

Весь профіль, з якого виготовляються вікна - сертифікований. 

Ширше, надійніше, тепліше

Ширина профілю - одна з основних його характеристик. Багато виробників вікон обіцяють кілька зайвих міліметрів до ширини профілю в своїх рекламних кампаніях, але чи є від них користь насправді?

На ринку найчастіше зустрічаються наступні пропозиції:

  • класичний профіль 58 мм;
  • профіль 70 мм із збільшеною монтажною шириною;
  • профіль VEKA ALPHALINE 90 мм.

Профільні системи 58 мм і 70 мм

Ширина у 58 мм обумовлена ​​"класикою жанру" - дерев'яними рамами, на зміну якими прийшли вікна з пластику. Так, профіль EUROLINE 58 мм дозволяє випускати сучасні теплі вікна, які задовольняють вимоги більшості покупців у різних кліматичних зонах. За умови правильного виробництва і установки, це кращий профіль для вікон в будь-якому приміщенні.

Профіль шириною 70 мм - це пропозиція, що з'явилася в 80-і роки минулого сторіччя. Маючи більш високі теплозберігаючі та звукоізолюючі характеристики, цей профіль особливо вподобали споживачі. У товарній групі профілів VEKA ширину 70 мм мають SOFTLINE, SWINGLINE і PROLINE.

Профіль шириною 90 мм - це преміальний продукт, що з'явився близько 5 років тому. Профіль VEKA ALPHALINE дозволяє використовувати склопакет завтовшки до 50 мм і є неперевершеним лідером серед віконних профілів з підвищеними енергозберігаючими характеристиками.

Нещодавно на ринку з'явилася ще одна новинка - профіль SOFTLINE 82. Інноваційна багатокамерна система, елегантний стиль і можливість вибору з більш 40 модифікацій задовольнить потреби найвибагливішого клієнта. Система SOFTLINE 82 забезпечує найкращі ізолюючі характеристики, повністю сумісна з профілями на 70 мм і може встановлюватися в будь-яких будинках.

Вибір ширини профілю багато в чому залежить від місця установки (вікно в офісі, тамбурні двері, вхідні двері в магазин, вікна в заміському будинку) і клімату.

Камерний ... ансамбль

Друга характеристика вікна - кількість камер у профілі. У стандарті їх три. Перша - для відведення конденсату, друга - для розміщення армуючого вкладиша з металу, а третя - для закріплення частин фурнітури та створення додаткового повітряного прошарку для кращої герметичності вікна. Кількість камер залежить від ширини профілю. Так, 58-міліметровий профіль може мати максимум три камери, а от профіль на 70 мм - бажано, чотири. Для профілю на 90 мм нормою є 6 камер.

Трьох- та шестикамерні профільні системи VEKA

Збільшення кількості камер при однаковій ширині профілю неістотно змінює характеристики вікна. Для підвищення теплозберігаючих характеристик потрібен більш широкий профіль, а не більша кількість перегородок в ньому.

Дивіться відеоролик "Важливі параметри пластикових вікон"

Повний пакет

Ще один важливий момент - склопакет. Кількість стекол у вікні впливає на його характеристики і вартість. Найбільш поширеними є подвійні склопакет, але так само можна замовити вікна з одинарним склінням.

Двокамерний склопакет більш теплий. Однак, він більше важать і вимагає якісного монтажу і стабільної конструкції. Одинарний склопакет меньш теплий. Він може використовуватися для скління неопалювальних балконів, а також літніх будиночків. Подвійний склопакет оптимальний за технічними характеристиками, і дозволяє зберегти комфорт в приміщенні цілий рік.

Справжній клас

Існує два класи металопластикових профілів. Перший, клас А, з потовщеною зовнішньою стінкою, сертифікований системою RAL як оптимальний профіль для вікон, дверей та каркасного скління.

Другий, клас B - це полегшений профіль з тоншою зовнішньою стінкою, так званий "об'єктний" профіль. Він має дещо нижчу вартість, проте не гарантує збереження характеристик вікна впродовж його експлуатації. Вікна з "об'єктного" профілю, як економ-варіант, можуть запропонувати абсолютно всі виробники, але ви повинні пам'ятати, що таке вікно може мати більш слабкі кутові з'єднання, гіршу формостійкість, більш низькі енергозберігаючі характеристики, ризик передчасного зносу фурнітури, менший термін служби.

Важливий висновок

Підводячи підсумок щодо вибору профілю для металопластикового вікна, підкреслимо:

  • Наявність сертифікатів підтверджує якість.
  • По монтажній ширині всі профілі поділяються на три основні класи : 58-62 мм, ​​64-70 мм та 80-90 мм. У середині класу теплотехнічні характеристики однакові. Профіль шириною 68 мм і профіль шириною 72 мм не відрізняються один від одного.
  • Кількість камер впливає на якість вікна тільки, якщо профіль відноситься до різних класів по ширині.
  • Найпоширенішим є подвійний склопакет.
  • Профіль класу А є лідером по надійності та якості.

Вибираючи вікна, прагніть почути потрібну інформацію і відсіювати рекламу. Якість ваших вікон залежить від вашого вибору. Не шкодуйте часу, щоб зробити вибір правильно!

Де замовити?


Оценка 3 из 5. Оценок: 48.

Довідник покупця

Новини VEKA та партнерів

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація