ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ПАРТНЕРІВ VEKA!

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ПАРТНЕРІВ VEKA!

Надійні якісні вікна!
Обери своє місто і відправ заявку на дзвінок
або на безкоштовний виїзд замірника.

Виробництво сучасних віконних і дверних профілів

Дивіться наше відео на каналі Youtube

Купити вікна

Новини VEKA та партнерів

Пластикові вікна VEKA

VEKA Ukraine - дочірня компанія німецького концерну VEKA AG , який вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних і екологічних віконних і дверних систем з пластику. Продукція фірми експортується по всьому світу, а саму компанію називають лідером ринку ПВХ профілів.

Виробництво в Україні було відкрито більше семи років тому. За ці роки VEKA Ukraine довела, що здатна випускати високоякісні профілі для металопластикових вікон відповідно до найсуворіших корпоративних стандартів якості. Оснащений за останнім словом техніки завод, кваліфікований персонал, використання висококласних матеріалів - ось основні складові нашого успіху. Пропоновані в Україні профілі для пластикових вікон мають всі необхідні ліцензії та сертифікати відповідності провідних європейських інститутів.

З наших профілів можна виготовити - стандартні і посилені віконні та дверні конструкції, а також вироби нестандартних розмірів і форм для реалізації оригінальних архітектурних проектів. Основними перевагами металопластикових вікон з наших профілів є:

  • Привабливий дизайн. Вони відрізняються витонченими лініями і можуть бути пофарбовані в будь-який колір за каталогом RAL. Вікна легко вписати в інтер'єр і екстер'єр будівлі, створивши елегантне рішення.
  • Функціональність. Профілі VEKA стійкі до впливів навколишнього середовища, мають високий рівень шумо- і теплоізоляції, тому на їх основі виробляються одні з кращих пластикових вікон в Україну.
  • Практичність. Конструкції не вимагають спеціалізованого догляду або обслуговування і збережуть привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.
  • Безпека. Високий ступінь захищеності гарантується використанням профілю з підвищеною міцністю і відмінною якістю складання профілів.

Купивши пластикові вікна з профілів VEKA в Україні, ви забезпечите ідеальні умови для відпочинку і роботи і заощадите чимало коштів на опаленні. Подбайте про комфортний мікроклімат - замовте у наших партнерів віконні та дверні конструкції на основі надійних, міцних і довговічних профілів VEKA!

Вибираючи якісні вікна з металопластикового профілю - обирайте VEKA!

Ми працюємо з кращими виробниками вікон в КиєвіХаркові, ОдесіЛьвові, Дніпропетровську, ЗапоріжжіВінниціКривому Розі, Івано-Франківську, Чернівцях, Миколаеві та інших містах. Центральний офіс VEKA Ukraine знаходяться в Київській області.

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація