ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Оригінальні профільні системи VEKA

Віконні системи VEKA існують тільки в оригіналіНа перший погляд всі пластикові вікна схожі одне на одне. Але ця зовнішня схожість оманлива. Віконний пластик в різних віконних системах - це пластик різної якості, і від його властивостей і параметрів багато в чому залежать споживчі властивості готового вікна. Вибираючи вікна з профілю VEKA, Ви обираєте якість, репутацію і надійність. У всіх інших випадках Ви - ризикуєте. Подумайте, чи варто це робити?

Віконні системи VEKA існують тільки в оригіналі

Підробки, клони і імітації - біч вітчизняної економіки. Не вдалося уникнути цієї долі і більшості віконних профілів. Поряд з рідними німецькими профільними розробками в Україні і країнах СНД широкого розповсюдження набули їхні аналоги, схожі на рідні профілі як дві краплі води. Фактично ж йдеться про зовсім різні продукти, виготовлені на інших виробництвах, за іншою рецептурою і технології.

Що це означає для споживача? Насамперед, це означає ризик, що куплені вікна, зроблені з німецьких профілів, наполовину будуть виготовлені з вітчизняних аналогів. Це означає, що різні частини вікна будуть по-різному поводитися на морозі, по різному реагувати на сонячне випромінювання, по-різному будуть протидіяти вітровомуо навантаженню. VEKA - не має підробок. VEKA - це завжди профілі найвищої якості. Вибір VEKA - це вибір гарантованого супер-продукту.

Де замовити?


Оценка 5 из 5. Оценок: 1.

Довідник покупця

Новини VEKA та партнерів

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація