ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Онлайн-замовлення

"Онлайн-замовлення" новий засіб для підвищення ефективності Ваших компаній Вхід до on-line замовлення

"Онлайн-замовлення" новий засіб для підвищення ефективності Ваших компаній

На виставці "MOSBUILD-2009" VEKA представила своїм партнерам новий унікальний сервіс: "Онлайн-замовлення". Експерти, які робили тестування програми, вже говорять про справжню революцію в програмному сервісі віконного бізнесу. Це дійсно так, і скоро у кожного з Вас буде можливість переконатися в цьому і по гідності оцінити новизну і ефективність нового продукту.

 Що таке "Онлайн-замовлення"?

 

"Онлайн-замовлення" - це програмний комплекс, головним завданням якого є принципове спрощення процедури замовлення профілю та комплектуючих для партнерів VEKA Ukraine. Головні користувачі нової програми - це технічне керівництво віконних компаній і фахівці, що займаються постачанням. Розробка комплексу була проведена на підставі ретельного і системного вивчення актуального досвіду оформлення заявок та їх обробки фахівцями нашого Відділу продажів.

У результаті проведеного аналізу нам вдалося формалізувати цілий ряд рутинних процедур і усунути "вузькі місця", в яких найбільш ймовірне виникнення людських і технологічних помилок. У результаті ми отримали потужне і одночасне гнучке IT-рішення, що дозволяє фактично повністю автоматизувати процедури вибірки артикулів, оформлення заявки, занесення даних заявки в SAP і відстеження клієнтом її виконання в режимі on-line.

Які можливості "Онлайн-замовлення"?
 
Використання "Онлайн-замовлення" дозволяє істотно скоротити час, необхідний для оформлення заявки на профіль. Для наочності представимо основні процедури замовлення у вигляді таблиці.

Вид операції

 

Стандартна процедура

 

Процедура з використанням «Онлайн-замовлення»

 
Підбір артикулів
Вручну, пошук в каталогах і видань Технічних семінарів
Пошук по актуальній електронній базі даних
Внесення артикулів в замовлення

 

Вручну, з обов'язковою перевіркою правильності артікульние нумерації; перевірка оновлень
Автоматично. У "Онлайн-замовленні" реалізований інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, істотно полегшує навігацію.
Введення цін
Вручну - при цьому співробітнику, що оформляє заявку, необхідно володіти всією інформацією про спеціальні умови і домовленостях з комерційною службою VEKA Ukraine
Автоматично - програма містить інформацію про актуальні ціни компанії, включаючи спеціальні умови та спеціальні ціни на окремі види артикулів.
Внесення змін і коректур
Вручну - з кожним новим виправленням заявка стає все менш зрозумілою і все більш складною для її обробки
Заявка формується як електронний документ, який дуже легко коригувати
Відправка заявки
Вручну (факс) або відправка відсканованого оригіналу по електронній пошті
Форма заявки генерується автоматично в стандартному і зручному для обробки вигляді безпосередньо в браузері програми.
Відстеження статусу заявки
Телефонні дзвінки або електронні листи у відділ продажів VEKA Ukraine
Отримання актуальної інформації про статус заявки в режимі online

 

Це лише декілька переваг, які отримують партнери VEKA Ukraine при використанні "Онлайн-замовлення". Додамо, що стандартизовані заявки швидше обробляються фахівцями нашого Відділу продажів, що призводить до додаткової економії часу як для VEKA, так і для наших партнерів. Час - найдорожчий ресурс, а помилки і неточності при замовленні - самі прикрі та "незручні". "Онлайн-замовлення" дозволяє заощадити час і уникнути неточностей і помилок.

Що ще? 

  • "Онлайн-замовлення" просте і зручне у використанні. Програма не вимагає довгого попереднього навчання співробітників.
  • "Онлайн-замовлення", розроблено на принципах відкритої архітектури можна використовувати спільно з будь-якої іншої віконної програмою (Супер Вікна, Klaes, і т.д.)
  • База даних артикулів в "Онлайн-замовлення" постійно оновлюється - Ви завжди має актуальний каталог профілів і Ваш особистий прайс-лист
  • "Онлайн-замовлення" може бути використана на найпростіших комп'ютерах, що мають підключення до Internet

І звичайно ж, наші консультанти готові відповісти на всі запитання користувачів "Онлайн-замовлення".

Перші тести програми показали відмінні результати, що перевершили очікування найвибагливіших скептиків. "З програмою дуже просто і зручно працювати", "Ніколи не думав, що процедура пошуку і відбору необхідних артикулів може бути такою простою і зрозумілою", "Нарешті можна забути про всі ці помарки на полях і спокійно все правити в електронному вигляді" , "Просто відмінно, що тепер не потрібно зв'язуватися з факсами" - це лише мала частина захоплених відгуків перших користувачів "Онлайн-замовлення".

Тепер програма готова до використання і у Вашій компанії.

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація