ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Маркетинг

Взаємна довіра і співпраця - та основа, на якій, згідно з нашої концепцієї підприємництва, будуються відносини з фірмами - виробниками вікон. Тому ми з самого початку прагнемо надавати нашим діловим партнерам всіляку підтримку. VEKA Ukraine організует численні семінари з маркетингу та збуту, на яких Ви дізнаєтеся, як підвищити конкурентоспроможність Вашого підприємства, як стати професіоналом в області виготовлення вікон, як залучити нових замовників. Семінари з питань маркетингу допоможуть Вам вижити в умовах жорсткої конкуренції і забезпечать Ваш успіх на ринку збуту.

Рекламні матеріали VEKA Ukraine Рекламні матеріали VEKA Ukraine Рекламні матеріали VEKA Ukraine

Реклама - двигун торгівлі. Аналіз досвіду роботи більшості успішних віконних - і не тільки - компаній переконливо свідчить: без грамотно організованою реклами та роботи в галузі PR довгостроковий успіх у бізнесі неможливий. Головною метою маркетингової діяльності VEKA Ukraine є успіх наших партнерів на висококонкурентному ринку. З цією метою ми проводимо активні рекламні дії в усіх регіонах України та Молдові. Наша реклама орієнтована як на будівельну громадськість, так і на кінцевого споживача.

Рекламні матеріали VEKA Ukraine Рекламні матеріали VEKA Ukraine

Ми надамо Вам необхідні рекламні матеріали, сувеніри та проспекти, які Ви зможете оформити на власний розсуд і поширювати під Вашим логотипом, і, нарешті, ми завжди готові допомогти Вам в організації та проведенні семінарів, виставок та інших заходів, спрямованих на залучення покупців.

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація