ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!

Купити вікна

Про компанію

VEKA - світовий лідер в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику

Компанія ВЕКА Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG - одного їх світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних і рольставнів.

Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року. Головне підприємство знаходиться в м. Sendenhorst, ФРН, Північний Рейн-Вестфалія. Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють у США, Канаді, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, що здійснюють свою діяльність у країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії. Продукція концерну експортується в більш ніж 40 країн світу. Сумарний оборот компаній VEKA в 2010 році склав близько 700 мільйонів євро.

На сьогоднішній день VEKA є одним з найбільших в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства у м. Sendenhorst, визначального єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни виробництва.

Продукція концерну експортується в більш ніж 40 країн світу

VEKA - світовий лідер

VEKA в Україні

Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна", генеральним директором якого з моменту заснування є Йозеф Лео Бекхофф.

У вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний офіс та склад в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні. Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007. За рік під Києвом на території в 2,7 га буквально в полі виріс завод, побудований за останнім словом сучасної світової техніки.
Інвестиції в розвиток і будівництво заводу «ВЕКА Україна» з боку німецького концерну VEKA AG складають більше 15 млн євро.

Відкриття офісу та складу в Україні

 

 

Початок будівництва заводу

 

 

Власний змішуючий центр

 

 

Сьогодні завод оснащений п'ятьма лініями для екструзії ПВХ-профілів, загальною потужністю до 10 000 тонн продукції на рік. 

 

VEKA - гарантія якості

Весь процес виробництва комп'ютеризовано, встановлено супутниковий зв'язок між ТОВ «ВЕКА Україна» та материнським підприємством в Німеччині. Контроль параметрів профілю здійснюється відповідно до вимог самого суворого європейського стандарту в області якості - RAL.

Група впровадження проекту з енергозбереженняКомпанія "ВЕКА Україна" в 2014 році підписала Угоду про співробітництво з реалізації Міжнародного проекту "Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" з комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження".

 

 

Новини VEKA та партнерів

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація