ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Як розмістити інформацію щодо своєї торгової точки на карті veka.ua

На початку  необхідно зробити уточнення щодо основних термінів та визначень, щоб вірно розуміти послідовність дій:

Компанія VEKA не виробляє вікна як готовий продукт. Компанія VEKA виробник високоякісного профілю, що є однією зі складових вікна.

Компанії-переробники - це партнери компанії  VEKA, які, використовуючи профіль, виробляють готовий продукт - вікно, двері, балконний блок. Дилери отримують продукцію саме від компаній-переробників.

Офіси продажів (інформація про які розміщена на карті) - це точки продажів готових виробів - вікон, дверей, балконних блоків, тобто продукції, виготовленої, в тому числі, з профілю VEKA.

Рішення про розміщення контактної  інформації приймає компанія-переробник, тобто компанія, яка має і / або свій власний роздріб і / або забезпечує дилерів готовою продукцією. Вона ж несе відповідальність за достовірність та актуальність даної інформації.

Для того, щоб Дилерові розмістити дані про свій офіс на сайті veka.ua, йому необхідно зв'язатися з Компанією-переробником і надати ці дані їй.

Як розмістити  інформацію щодо своєї торгової точки на карті veka.ua

Технічно це відбувається наступним чином - компанія-переробник заповнює узгоджену з компанією VEKA форму щодо  надання контактної інформації про офіси продажів. У цю форму включена інформація як про фактичну адресу торгової точки, аж до даних про широту та довготу (для коректного розміщення на карті), так і контактна інформація, що включає в себе номери телефонів, адресу сайту, електронної пошти та фотографії офісу продажів.

Після цього, заповнена форма відправляється в компанію VEKA і протягом 3-х робочих днів дані з'являються на карті.

ВАЖЛИВО розуміти, що на карті можуть бути розміщені тільки офіси продажів, асортимент яких на 100% складається з виробів із профілю VEKA.

Роль компанії  VEKA Ukraine в цьому процесі - надання можливості з розміщення контактної інформації про офіс продажів дилера на офіційному сайті компанії veka.ua. Для інформації - сайт компанії щодня відвідують близько 1000 чоловік.

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація