ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

19 КВІТНЯ 2018

Компанія Goodwin організувала виїзну екскурсію для партнерів

Компанія Goodwin організувала виїзну екскурсію для партнерів

18 квітня компанія Goodwin, партнер VEKA Україна, приймала у себе гостей з Донецької області. Ця поїздка дозволила партнерам, які вже довгий час співпрацюють або тільки починають свою роботу з Goodwin, відвідати завод та Showroom компанії.

Компанія Goodwin, яка зовсім нещодавно відсвяткувала 13-річчя, є одним з лідерів на українському ринку по виробництву високоякісних металопластикових конструкцій. Виробництво компанії має замкнутий цикл і оснащене новітнім високотехнологічним устаткуванням. Тому гостей, передусім, ознайомили з усіма етапами виготовлення металопластикових конструкцій з профілю VEKA, які відповідають сучасним вимогам енергозбереження, довговічності, вогнестійкості та екологічній безпеці.

Компанія Goodwin організувала виїзну екскурсію для партнерів

Друга частина екскурсії проходила в шоу-румі, який компанія відкрила у кінці минулого року. Тут представлені зразки усіх без виключення новинок та технологічних розробок VEKA: підйомно-розсувна конструкція VEKASLIDE 82 в двосторонньому кольорі Spectral Anthrazit Ultramatt, зразок вікна в ще одному ексклюзивному кольорі - Cherry Amaretto, що наочно демонструє унікальну поверхню, аналогічну фактурі деревини. Ще одна новинка - система ARTLINE 82, яка має унікальну геометрію вузлів, дозволяючи сховати стулку за раму, завдяки чому пластикові деталі виявляються поза увагою. Головний технолог підприємства Андрій Кандиба, який провів огляд експозиції в шоу-румі, розповів про переваги й найцікавіші рішення, які використовуються при створенні вікон та дверей.

Компанія Goodwin організувала виїзну екскурсію для партнерів

Компанія Goodwin постійно розширює дилерську мережу, і прагне продемонструвати своїм партнерам якомога більше можливостей, які дозволять їм розширити асортимент, залучити  нових клієнтів і забезпечать успіх.

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація