ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Каталог VEKA

Спеціальний додаток для планшетів "Каталог VEKA"

Каталог VEKA для iPad                                                 Каталог VEKA для Android

"Каталог VEKA" - офіційний додаток від виробника профільних систем VEKA Rus.

• Використовуйте всі можливості різноманітного індивідуального оформлення віконних та дверних конструкцій
• Підберіть вікно або двері, які підходять Вашим запитам, за допомогою наших рекомендацій
• Дізнатися, на які характеристики треба в першу чергу звертати увагу при виборі і замовленні вікна

Ілюстрована інформаційна енциклопедія про можливості виготовлення та застосування ПВХ конструкцій. Все розмаїття вікон та дверей для Вашого будинку або офісу. Статті допоможуть Вам розібратися, як характеристики профільної системи впливають на енергозбереження, безпеку та інші важливі споживчі властивості вікна.
Ілюстрації наочно продемонструють можливості індивідуального оформлення віконних та дверних конструкцій.

Всередині програми ви знайдете:
- Огляд різноманітних конструкцій для квартир, котеджів, офісів;
- Статті з вибору вікон та дверей з ПВХ;
- Довідник з профільних систем з кресленнями перерізів і можливістю 3D - перегляду;
- Інформацію про компанії VEKA.

За допомогою безкоштовного додатку, яке в AppStore і Google Play, всі власники iPad та планшетів на Android 10.1 дюйма зможуть познайомитися з ілюстрованою енциклопедією про можливості виготовлення та застосування ПВХ-конструкцій. За допомогою програми можна підібрати вікно або двері для квартири, будинку або офісу, дізнатися, на які характеристики при виборі вікон варто звернути увагу, отримати додаткову інформацію про енергозбереження, безпеку та основны параметри якості віконних та дверних конструкцій. Всередині програми також розміщені огляди можливих варіантів світлопрозорих елементів, статті по вибору вікон, а також довідник з профільних систем з кресленнями перерізів і можливістю 3D-перегляду. Новий продукт буде цікавий як приватним замовникам, так і продавцям пластикових вікон, які отримують ефективний та зручний інструмент візуалізації основних особливостей і переваг вікон з профілю VEKA.

Додаток VEKA для iPad  Додаток VEKA для iPad

Важливою частиною нової програми став "Конфігуратор конструкцій" (тільки для iPad версії) - програма з візуалізації основних кроків проектування віконних і дверних елементів. За допомогою нескладних дій споживач або менеджер віконної компанії можуть з легкістю створити фотографію об'єкта з новими вікнами або дверима. Інтуїтивно зрозуміле моделювання на фотографії дозволяє "приміряти" до будинку нові світлопрозорі конструкції різних кольорів, розмірів і форм.

"Компанія VEKA не обмежує свій клієнтський сервіс виробництвом і постачанням ПВХ- профілів найвищої якості", - зазначає Комерційний директор VEKA Rus Андрій Таранушич, - " У своїй діяльності ми намагаємося стежити за новими тенденціями та розробками і ефективно їх впроваджувати. Зараз, коли цифрові технології все інтенсивніше входять у наше життя, необхідно надавати інформацію для покупця в такому вигляді, в якому йому це було б максимально зручно. Програми для планшетів - саме те, що потрібно сучасному споживачеві, менеджеру та клієнту, щоб швидко і якісно отримати необхідну інформацію при виборі вікон і дверей ".

Додаток VEKA для iPad   Додаток VEKA для iPad

Новий додаток від компанії VEKA наочно демонструє переваги пластикових вікон VEKA, допомагаючи споживачам зорієнтуватися в непростому питанні вибору вікон і дверей, а продавцям вікон - показати переваги своєї продукції більш наочно.

Додаток доступний в AppStore за адресою: https://itunes.apple.com/ru/app/katalog-veka/id585151339?mt=8.

Додаток доступний в Google Play за адресою: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veka.catalog&hl=ru.     

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація