ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
profiles

Установка жалюзі або ролет на металопластикові вікна

Як правильно встановити жалюзі або ролети на пластикові вікна

Жалюзі стали популярним оформленням вікон у середині 90-х. Витіснивши штори і тюлі, ці винаходи досі посідають чільне місце на кухнях, балконах і в інших приміщеннях. Ролети трохи пізніше. Ще б — пластикові або алюмінієві жалюзі вимагають набагато менше догляду, ніж тканинні штори, вони більш зносостійкі, а виглядають завжди акуратно. А тканинні ролети — менше піддаються нагріванню.

Жалюзі бувають декількох типів:

  • вертикальні;
  • горизонтальні;
  • рулонні (ролети).

Вертикальні характерні для офісних приміщень, тому зупинятися на них у рамках цієї статті не будемо.

Горизонтальні жалюзі, мабуть, найпопулярніші серед усіх, які вибирають для дому. Їх кріплять на верхній відкіс, бічні відкоси і на сам металопрофіль. Перші два варіанти малопрактичні. Вони заважають відкривати вікно, закривають доступ до нього і взагалі використовуються тільки з дешевими марками вікон, які можуть тріснути від механічного впливу на них.

Якщо ж ви довірилися надійному виробнику, такому як VEKA або аналогічному, то боятися за збереження пластикової рами немає сенсу — вона безсумнівно витримає навантаження.

Процес встановлення

Саме встановлення жалюзі або ролет абсолютно нескладна процедура. Якщо у вас є мінімальні навички роботи з інструментом, то все у вас вийде. Тим більше, що в інструкції до штор є детальні вказівки, як встановити горизонтальні жалюзі та ролети на пластикові вікна.

У комплекті, крім самих жалюзі, поставляються верхні і нижні кріплення. Верхні призначені для безпосереднього з'єднання жалюзі з вікном, тоді як нижні слугують для їхньої фіксації при відкриванні стулки горизонтально або вертикально.

Перед тим, як повісити жалюзі на пластикові вікна, точно виміряйте довжину карнизу. Далі за допомогою рівня, лінійки і олівця позначте місця для свердління. Зверніть увагу, щоб не потрапити в сталеве армування усередині пластикового профілю, вибирайте місце вище від середини верхньої частини рами.

Ну і зрозуміло, що будь-яке свердління порушує герметичність вашого вікна. Так що вгадати з місцем бажано з першого разу.

Верхні кріплення найчастіше представляють собою алюмінієвий або пластиковий куточок. Закріпити його на саморізи потрібно кутом вниз, щоб зверху утворилася поличка для карнизу жалюзі. За наявності певного досвіду, весь процес монтажу обох куточків займає хвилин десять разом з розміткою.

На зафіксовані верхні кріплення встановіть жалюзі. Це потрібно для того, щоб відміряти місце установки нижніх тримачів. Повністю розгорніть полотно так, щоб воно не бовталося, а було щільно натягнуте. Нижні кінці вкажуть вам на місце, де треба розмістити фіксатори. Закріплюємо їх аналогічним чином на саморізи.

Як кріпляться рулонні жалюзі на пластикові вікна?

Останнім часом набувають популярності рулонні жалюзі. Вони виготовлені зі спеціального матеріалу, який за практичністю аналогічний пластику, а зовні нагадує тканинні штори. Це ідеальне поєднання зручності та естетики, що приваблює багатьох господарів.

Як встановлювати такі жалюзі на металопластикові вікна? Простіше простого! У комплекті до кожного виробу поставляються спеціальні кріплення. Це, власне, ущільнений двосторонній скотч. Вам просто потрібно зняти захисну плівку з одного боку і притиснути клейку поверхню до рами; і з іншого, — до якого ви приклеїте самі жалюзі. Це все.

Незважаючи на вдавану ненадійність конструкції, все тримається дійсно намертво. Тому перед монтажем слід також ретельно вивіряти місце установки фіксаторів, бо перенести їх буде неможливо.

Таким чином, ми розповіли, як закріпити жалюзі на вікнах самостійно. Як бачите, в цьому немає нічого складного, і кожному господарю під силу впоратися з цим без сторонньої допомоги.

Крім жалюзі, Ви можете встановити ролставні та ролети від VEKA на пластикові вікна.

 

 


Оценка 4 из 5. Оценок: 3.

Довідник покупця

Новини VEKA та партнерів

Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація