ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!
ЯКЩО ВІКНА, ТО VEKA!

Купити вікна

Кар'єра з VEKA

VEKA Ukraine - це насамперед люди

Головна цінність і умова успіху компанії - наш колектив.

Головна цінність і умова успіху компанії - наш колектив.

Одним з основних принципів кадрової політики компанії є орієнтація на довгострокові цілі і вибір пріоритетних напрямів розвитку.

У компанії склалася спокійна, доброзичлива, демократична і творча атмосфера. Управління компанією в першу чергу грунтується на авторитеті керівників усіх рівнів, які завжди відкриті для спілкування з усіма співробітниками.

Керівництво компанії зацікавлене в професійному зростанні співробітників, готове підтримувати і створювати умови для просування тих, хто здатний брати на себе відповідальність не тільки за результати своєї діяльності, а й за реалізацію колективних проектів, проявляти розумну ініціативу і творчість.

Ставлення до будь-якого члену нашого колективу наповнене повагою і турботою. Компанія прагне створювати всі умови для того, щоб кожен співробітник відчував себе частиною великого і дружного колективу.

Робота в компанії, за умови сумлінного і відповідального виконання своїх обов'язків, - це не лише гарантія довгострокової зайнятості, але і все більш повної соціальної захищеності.

Протягом багатьох років ми всім колективом зустрічаємо Новий рік, День народження компанії, проводимо чемпіонати з футболу та дитячі свята. Змінюються місця проведення цих заходів, їх формат і творча програма, але незмінним залишається інтерес і приємні спогади.

Кадрова політика VEKA Ukraine спрямована на залучення і розвиток співробітників, націлених на досягнення успіху разом з компанією. Основними критеріями успіху є ініціатива, професійне зростання і особистісний розвиток.

Орієнтація на професіоналізм, ініціативу і відповідальність кожного співробітника є ключовим фактором при оцінці персоналу. Для передачі досвіду, знань, навичок у нас створена і успішно діє система наставництва, формується кадровий резерв компанії, ядро ​​якого складають досвідчені фахівці і професіонали своєї справи.

VEKA Ukraine створює оптимальні умови праці, які дозволяють кожному співробітнику повністю реалізувати себе і розкрити свої здібності і таланти, реалізує заходи щодо навчання персоналу, створює всі необхідні умови для успішної роботи, інвестуючи тим самим у кваліфіковані кадри - основу довгострокового успіху компанії.

Розвиватися разом з VEKA просто: вибравши свій шлях, Ви зможете стати унікальним фахівцем високого класу. Хто готовий до навчання - готовий до кар'єрного росту!

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати частиною великої та успішної компанії, будувати кар'єру, працювати зі знаменитим брендом і професіоналами, внести свій внесок у досягнення сталого розвитку, то робота в VEKA - те, що вам потрібно.

Служба персоналу (044) 390 95 00

Резюме надсилайте на адресу: kiev@veka.com

Оператор производственной линии (экструзия профиля)


Дякуюємо за Вашу заявку.

З Вами зв'яжуться для уточнення замовлення найближчим часом, протягом робочого дня.

Для партнерів


Забули пароль?    Реєстрація