ЕСЛИ ОКНА, ТО VEKA!
profiles

Согласие лица на обработку персональных данных

Ця згода є юридично обов'язковою угодою.

Я, Реєструючись на Інтернет сайті www.veka.uaТОВ «ВЕКА Україна» в базі даних, надаю свою згоду, на обробку (а саме: збір, накопичення, систематизацію, збереження, уточнення, використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення) моїх персональних даних Володільцю бази ТОВ «ВЕКА Україна», та доручаю Володільцю в разі господарської необхідності повністю або частково опублікувати мої дані, відповідно до діючого регламенту іумов використання Інтернет порталу Володільця

Надаючи дану згоду, я підтверджую, що беру на себе відповідальність за точність та достовірність моїх персональних даних, вказаних при реєстрації nic-handle, їх своєчасне оновлення, а також зобов'язуюсь дотримуватись та виконувати законодавство України в сфері захисту персональних даних.

ТОВ «ВЕКА Україна» має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки.

Я підтверджую, що ознайомлений та згоден з тим, що:

Мета обробки

Метою обробки персональних даних є ідентифікація суб’єкта персональних даних, як партнера та/або контрагента при здійсненні господарських відносин, відповідно до статутної діяльності Володільця.

Обробка персональних даних

Інформація в базі даних ТОВ «ВЕКА Україна» обробляється у суворій відповідності до законодавства України щодо захисту персональних даних.

Строк обробки персональних даних

Персональні дані будуть оброблятись тільки на час співпраці з ТОВ «ВЕКА Україна», після закінчення господарських відносин персональні дані вважаються такими, для яких закінчився строк зберігання і відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» підлягають знищенню в порядку передбаченому законодавством України щодо захисту персональних даних.

Права суб'єкта персональних даних

Мої права як суб'єкта персональних даних зазначені в статті 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Зміст моїх прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий та зрозумілий.

Наши партнеры

Спасибо за Вашу заявку.

С вами свяжутся для уточнения заказа в ближайшее рабочее время.

Для партнеров


Забыли пароль?    Регистрация